Προς το περιεχόμενο

Vikings


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θυμάμαι καλά, το Vikings ξεκινάει με την μία και δεν είναι καθόλου αργό. Μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση πως δεν καθυστερούσαν τότε στην 1η σεζόν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 971
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πράγματι το Vikings δεν έχει καθόλου πρόλογο από την 1η σεζόν. Μπαίνει απευθείας στα βαθιά και προχωράει πολύ γρήγορα την υπόθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Αρχισα να την παρακολουθω προσφατα ειμαι στο 6ο επεισοδιο της πρωτης (την τελειωνω βαση των 9 της σεζον) και ενω μου αρεσει αρκετα ειδικα μεχρι τα 5 πρωτα πολυ, με χαλασε αρκετα το γεγονος (μου φανηκε προχειρο)   οτι (το βαζω σε σποιλερ αν και δεν ξερω αν εχει νοημα μετα απο τοσο καιρο)

 

 

Εχει παρει μια τροπη που κρυβονται-λες πως θα ξεφυγουν, συμμαζευεται η ''κλικα'' του ενω προσπαθει ο κομης να μαθει που βρισκεται ο ραγκναρ,,του την εχει στησει και σου δημιουργει μια ωραια αγωνια γυρω απ ολα αυτα.Εκει κρυμμενοι στα βουνα ξαναδυναμωνει  ο Ραγκναρ λενε θα ξαναφτιαξουν πλοι.Σκεφτεσαι ταυτυοχρονα οτι εχει παει δυο φορες να τον σκοτωσει ο κομης σε τελειως ανιση μαχη (μια σε γιορτη μια με ντου στο χωριο που τα διαλαει ολα και σκοτωνει τους παντες καιγοντας του και το σπιτι) και ξαφνικα γινεται προκληση 'μονομαχιας',αφηνει τον αδερφο του που τον εχει καταβασανισει για να μαθει που ειναι, την δεχεται, ειναι 'δικαιη' μονομαχια επι ισοις οροις και σε 10λεπτακια ξεμπερδεψαμε και ειναι κομης ο Ραγκναρ.Δεν ξερω μου κανε καπως στραβα.

 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αρχισα να την παρακολουθω προσφατα ειμαι στο 6ο επεισοδιο της πρωτης (την τελειωνω βαση των 9 της σεζον) και ενω μου αρεσει αρκετα ειδικα μεχρι τα 5 πρωτα πολυ, με χαλασε αρκετα το γεγονος (μου φανηκε προχειρο)   οτι (το βαζω σε σποιλερ αν και δεν ξερω αν εχει νοημα μετα απο τοσο καιρο)

 

Έχει πάντα νόημα όταν ο τίτλος του νήματος δεν λέει κάτι για ελεύθερα spoiler. Ευχαριστούμε! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μπήκα και εγώ στο club και τα είδα μονοκοπανιά σε 3 μέρες, αναμένουμε season 4 :D

 

Μεχρι τοτε δες The Last Kingdom αν εχεις συνδρομο στερησης

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι τοτε δες The Last Kingdom αν εχεις συνδρομο στερησης

 

 

Πάρα πολύ ωραίο και το last kingdom. Άξιο υποκατάστατο θα έλεγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...