Προς το περιεχόμενο

Αγορά φορητού


marioc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω έναν φορητό μέχρι 600 ευρώ για απλή χρήση και gaming όχι πολύ απαιτητικό βέβαια.

Μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα στα εξής

 

 
 
 
 
Για την TurboX έχω ακούσει άσχημα λόγια όσον αφορά την ποιότητα των φορητών της.
Είναι όλα αυτά κοντά στις αποδόσεις και τα χαρακτηριστικά τους; Να πάω να τα δω και να επιλέξω όποιο είναι πιο όμορφο και ωραίο στη χρήση;
Είδα ότι το Vaio έχει 800 ευρώ στα μεγάλα καταστήματα
Επεξ/σία από marioc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελεις gaming διαλεξε το φορητο με τον amd.αν ομως θες για επαγγλματικη οικιακη χρηση διαλεχε το s-04gr

 

 

Μεταξύ των Samsung προτίμησε αυτό με την AMD Radeon HD 7670M. Είναι πιο δυνατή από την 620

 

 

αν θελεις gaming διαλεξε το φορητο με τον amd.αν ομως θες για επαγγλματικη οικιακη χρηση διαλεχε το s-04gr

Σας ευχαριστώ. Η γνώμη σας για το vaio; μη φανταστείτε βαρύ gaming. Υπάρχει σταθερός γι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρια απο vaio.δεν εχει τοσο καλη υποστηριξη.παρε το samsung to s04gr και εισαι κομπλε.αφου λες οτι εχεις σταθερο για παιχνιδι πιστευω ειναι η καλυτερη επιλογη απο αυτα που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To vaio έχει κατώτερο επεξεργαστή, κατώτερη κάρτα γραφικών και είναι 14 ιντσών. Αναλόγως με τις ανάγκες σου επιλέγεις.

7670 έχει και το vaio,τα υπόλοιπα ισχύουν.

 

@marioc

Κι εγώ συμφωνώ με την Μαγδαληνή για το δεύτερο Samsung από αυτά που προτείνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δεύτερο είναι η φρέσκια σειρά,έχει λίγο διαφορετικό σασί και κάποιες μικροδιαφορές (usb3 π.χ).Η μεγαλύτερη διαφορά είναι όπως έγραψες η κάρτα γραφικών η οποία είναι αρκετά καλύτερη νομίζω.Από κει και πέρα κρίνεις αν αξίζει τη διαφορά των περίπου 30€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...