Προς το περιεχόμενο

Μηνυμα στο Gmail για δημιουργια λογαριασμου στο Fitness Dates εν αγνοια μου


Inler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα....Μου ηρθαν χθες και σημερα 2 μηνυματα στο e-mail για λογαριασμο στο http://www.fitness-singles.com/ και μαλιστα στο δευτερο ελεγε οτι ο λογαριασμος εγκριθηκε και μου λεει και τα username/password ενω εγω δεν εχω κανει ποτε εγγραφη στο συγκεκριμενο site..Τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα....Μου ηρθαν χθες και σημερα 2 μηνυματα στο e-mail για λογαριασμο στο http://www.fitness-singles.com/ και μαλιστα στο δευτερο ελεγε οτι ο λογαριασμος εγκριθηκε και μου λεει και τα username/password ενω εγω δεν εχω κανει ποτε εγγραφη στο συγκεκριμενο site..Τι παιζει;

 

Κανεις ενα block το mail και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σε gmail και μου εχουν στειλει μεχρι και username και password....Για να εχει κανει αλλος εγγραφη με δικα μου στοιχεια παιζει αυτο; Block πως γινεται(αναφορα ανεπιθυμητου εννοεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σε gmail και μου εχουν στειλει μεχρι και username και password....Για να εχει κανει αλλος εγγραφη με δικα μου στοιχεια παιζει αυτο; Block πως γινεται(αναφορα ανεπιθυμητου εννοεις)

 

Η κανε login και διαγραψου ή κανε αναφορα ανεπιθυμητου κ τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αν εχεις λογους να ανησυχεις αλλαξε κ τον κωδικο του εμαιλ σου- αν πιστευεις πως καποιος απαντησε σε email verification κατα την εγγραφη στο φορουμ πριν σου αποσταλλει ο κωδικός.

 

Sent from my iPhone using Insomnia .. γιατι μπορω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...