Προς το περιεχόμενο

Galaxy S IV: Νέες διαρροές φανερώνουν παρόμοιο σχεδιασμό με την προηγούμενη γενιά (ενημέρωση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

από τα σχόλια του βίντεο στο youtube.

 

littleBI9world: Funny how they are playing Apple's iPhone 5 video in the background..

 

just saying

 

 

Το παρακάτω μήνυμα έχει αποθηκευθεί. Σε μερικές περιπτώσεις
χρησιμοποιώντας το κουμπί back του browser σας θα αδειάσει όλες τις
πληροφορίες που έχετε συμπληρώσει στα πεδία της φόρμας. Μπορείτε να
επιλέξετε όλη την περιοχή κειμένου παρακάτων και να την αντιγράψετε πριν
πατήσετε το back.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung-Galaxy-S4-With-Super-Display-ImaΕγώ παιδιά, ελπίζω στο να βγει έτσι... Είναι πιθανότερο από αυτό που είδαμε στο Βίντεο διότι Όντως κολλάει πιο πολύ και από Desire ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσωπικα δε με χαλαει το πλαστικο καθολου. Ή το εχω συνηθισει μαλλον :lol: 

Ελπιζω μονο να μην ειναι το ιδιο κλασικο σχεδιο, χρειαζεται και μια καινοτομια στο design καποια στιγμη (παρολο που η γενικη μου αποψη ειναι πως και πανασχημη να ειναι μια συσκευη μου αρκει να ειναι κτηνος δυνατοτητων) γιατι πανω κατω απο το S1 το ιδιο μοτιβο ακολουθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν θέλει 2gb ram για να λειτουργεί σωστά, οταν αλλες συσκευές τα πανε περίφημα με μονο 1gb και υποδιεστερο hardware,δε μπορείς να πεις οτι ειναι και έτη φωτός μπροστά, αλλα πισω(λόγο software, βεβαίως βεβαίως!!!)!

Άρα είναι έτη φωτός μπροστά!! Γιατί το limit δεν στο προσφέρει το hardware αλλα το software όπως ανέφερες !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι φαίνεται το βίντεο δείχνει το πραγματικό τηλέφωνο

 

Link.png Site: http://www.theverge.com/2013/3/13/4102174/samsung-galaxy-s-iv-revealed-in-detailed-images">http://www.theverge.com/2013/3/13/4102174/samsung-galaxy-s-iv-revealed-in-detailed-images

 

 

επιβεβαίωση από το theverge.com

 

38555526.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εσύ για το design θα άλλαζες συσκευή;

 

Όλα για το disign γίνονται και αν κάποιος το σχολιάσει αρνητικά, καταφεύγεις στα benchmark μετά για να δικαιολογήσεις την επιλογή σου. :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε για το design γτ πλεον οπως το s3 δεν χρειαζεσαι παραπανω επεηεργαστικη δυναμη η καμερα του ηταν πολυ καλη αλλα αν απο design και αντοχη ηταν το χειροτερο...εχετε δει ποσα μα ποσα s3με ενα πεσιμο κατω εχουν σπασει το γυαλι τους;απαραδεκτο εντελος και σου λεει δεν παει ξεχωριστα το γυαλι αλλα ολη οθονη για να σου εγγυηθουν καλη λειτουργιας μετα.(λεμε τωρα..).Ναι και το design θα κοιταξω γιατι οι ναυαρχιδες των εταιριων εχου φτασει σε σημειο που σου προσφερουν χαρακτηριστικα παραπανω απο αυτα που θα χρησιμοποιησεις.Ποιοτητα design και ανθεκτικοτητα καλητερη μπορει να δωσει;και πιστεψτεμε τι να κανεις να εχεις αλλους 4 πυρινες και να δουλευουν εναλαξ;και στην χρηση να βλεπεις ενα κινητο που ανταποκρινετε περιπου ιδια με την προηγουμενη ναυαρχιδα.Γιατι εγω απο το s2 σε s3 που πηγα δεν με συγκινισε και τοσο πολυ..περα απο την οθονη και την καμερα..γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...