Προς το περιεχόμενο

PayPal Verification


Injex-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα λοιπόν να κάνω verify μια debit card στο paypal και στο σημείο που μου την χρέωσαν με 1.50 επειδή εγώ είχα κάνει ένα λάθος με το όνομα, αναγκάστηκα και έκλεισα το account. Στα καπάκια έκανα καινούργιο με την ίδια debit και όταν πήγα να την ξανακάνω verify μου είπε πως δεν γίνεται γιατί κάποιος άλλος προσπαθεί να την επικυρώσει (δηλαδή εγώ με το closed account) και τώρα πρέπει να περιμένω 5-7 μέρες για να ξαναπροσπαθήσω. Και ρωτάω εγώ τώρα... τι πρέπει να κάνω ; να περιμένω να φύγει το charge από την κάρτα ώστε να την ξαναχρησιμοποιήσω ή να την κάνω verify με τον 4-digit code για να μπορέσω να την βάλω στο καινούργιο account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στειλε τους μυνημα και εξηγησε τους το θεμα για να σου πουν αυτοι ,προσοχη γιατι τα θεματα αυτα ειναι σημαντικα για το paypal.

Δουλεια σου ειναι φιλε μου να τους αποδειξεις οτι εγινε λαθος και δεν προσπαθεις να παραβιασεις τις πολιτικες τους για θεματα ασφαλειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έστειλα μήνυμα αλλά τα τσακάλια μου απάντησαν δύο συνεχόμενες φορές με automated-response που δεν είχε καμία σχέση μ'αυτό που τους ρώτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου έρχεται μονο αυτοματοποιημένη απάντηση ξανα στείλε τους οποτε ειχα αντιμετωπίσει πρόβλημα με εχουν βοηθήσει , απλα μπορεί να περιμένεις μερικές μέρες να σου απαντήσουν λογω και τον πολλών μυνημάτων που σίγουρα θα έχουν αλλα και της διαφοράς της ώρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή απ'ότι φαίνεται οι κύριοι στο paypal βαριούνται να απαντήσουν κανονικά θα ήθελα να μου πει κάποιος αν ξέρει τι γίνεται σε περίπτωση που δεν κάνω verfiy την debit card μου που είναι χρεωμένη απ'αυτούς με 1.50 ευρώ. Θα δεχτώ κάποιες κυρώσεις ή μετά από κάποιο διάστημα το χρέος των 1.50 αναγράφεται; Επίσης θα μπορέσω να χρησιμοποιήσω την debit στο νέο account μου ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στειλε τους μυνημα και εξηγησε τους το θεμα για να σου πουν αυτοι ,προσοχη γιατι τα θεματα αυτα ειναι σημαντικα για το paypal.

Δουλεια σου ειναι φιλε μου να τους αποδειξεις οτι εγινε λαθος και δεν προσπαθεις να παραβιασεις τις πολιτικες τους για θεματα ασφαλειας.

αυτο με το αυτοματοποιημενο μυνημα ειναι μεγαλο θεμα.ξεφτιλα για το Paypal αυτο.λες και το κανουν επιτηδες για να αποφυγουν τα email.εχουν τηλεφωνο που ειναι πιο δυσκολο να βγαλεις ακρη αν δεν ξερεις αγγλικα κτλ.

 

Τους έστειλα μήνυμα αλλά τα τσακάλια μου απάντησαν δύο συνεχόμενες φορές με automated-response που δεν είχε καμία σχέση μ'αυτό που τους ρώτησα.

 

αυτοματη απαντηση βλεπεις συνηθως.

Επειδή απ'ότι φαίνεται οι κύριοι στο paypal βαριούνται να απαντήσουν κανονικά θα ήθελα να μου πει κάποιος αν ξέρει τι γίνεται σε περίπτωση που δεν κάνω verfiy την debit card μου που είναι χρεωμένη απ'αυτούς με 1.50 ευρώ. Θα δεχτώ κάποιες κυρώσεις ή μετά από κάποιο διάστημα το χρέος των 1.50 αναγράφεται; Επίσης θα μπορέσω να χρησιμοποιήσω την debit στο νέο account μου ή όχι;

δεν δεχεσαι κυρωσεις αμα δεν κανεις verify.απλα θα εχεις χασει 1,5 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...