Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το Samsung Galaxy S IV


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να τελειωνουμε καπου εδω την συζητηση κ να βγουν κ συμπερασματα 

 

εχω σκορ 1443 κ μαλιστα χωρις project butter ,εχεις 1923 και latest android με project butter

 

http://browser.primatelabs.com/android-benchmarks

 

το εχω στοκ

 

οχι μονο δεν κολλανε οι εφαρμογες που ισχυριζεσαι αλλα γενικοτερα ψιλολαγκακια εχω δει 

 

καποιος απο τους 2 προσπαθει να παρουσιασει τα πραγματα οπως θελει

 

κ δεν ειμαι εγω αυτος,εχω παραδεχτει οτι η εμπειρια που εχω δει απο ios και windows phone ειναι πιο smooth αλλα τπτ αξιο μνειας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 490
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα το βιντεο

 

τρελο προβλημα ρε συ κιριλε κ χωρις να ξερουμε τι τρεχει απο πισω η καθε συσκευη

 

ελα biased εισαι του κερατα

 

καλα κανεις κ γουσταρεις apple αλλα μην προσπαθεις να εκλογικευσεις το ψωνιο σου

 

αυτα απο εμενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα το βιντεο

 

τρελο προβλημα ρε συ κιριλε κ χωρις να ξερουμε τι τρεχει απο πισω η καθε συσκευη

 

ελα biased εισαι του κερατα

 

καλα κανεις κ γουσταρεις apple αλλα μην προσπαθεις να εκλογικευσεις το ψωνιο σου

 

αυτα απο εμενα

Είδες το βίντεο (made my android fan), είδες όλα τα λινκς, αλλά εγώ είμαι biased. Οι ίδιες δικαιολογίες πάντα. "Δε ξέρουμε τι τρέχει από πίσω", "εμένα δεν είναι έτσι", "η συσκευή ίσως είναι ελαττωματική", κάπου κάπου μια παραδοχή "εντάξει, αλλά δεν είναι δα και σημαντικό πρόβλημα", μετά ξανά άρνηση και ξανά να πρέπει να αποδείξουμε το πασιφανές. 

 

Σταματάω εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα που ειναι χειροτερο σε σπεκς απο το δικο σου τετοια κολληματα δεν κανει πως να γινει δλδ

 

τωρα το τι πιστευεις η τι θες να πιστευεις ειναι δικο σου θεμα

 

παρε οτι γουσταρεις ξαναλεω,γουστο σου κ καπελο σου

 

δεν θα λες ομως οτι τα πραγματα ειναι τραγικα ουτε οτι στο android αυτα ειναι κανονας

 

τελος κ απο εμενα



edit το σχολιο του χρηστη που το ανεβασε youtube ετσι για να φανει ποιος λεει τα πραγματα με το ονομα τους κ ποιος ειναι funboy εδω μεσα

 

 

 

UPDATE: First off, I'm actually an Android fan. Just got the Nexus 4 and love it! Second off, to all of the idiots saying they don't see this on their device...of COURSE your device doesn't look like this...this is recorded in slow motion 120fps. Read the title or description before commenting. You're not going to see much of a difference to the naked eye. All I'm showing is that there IS a difference. It's a small one and has to be filmed at 120fps to see the difference more noticeably.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Λοιπόν επειδή ξεφύγαμε αρκετά ας επανέλθουμε λίγο στο αρχικό θέμα του topic!

 

Και επισήμως λοιπόν στην Ελλάδα η έκδοση του S4 με τον snapdragon 600:

http://www.sammobile.com/2013/03/20/your-country-will-get-exynos-or-snapdragon-variant-of-the-galaxy-s-4-we-have-the-answer/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή ξεφύγαμε αρκετά ας επανέλθουμε λίγο στο αρχικό θέμα του topic!

 

Και επισήμως λοιπόν στην Ελλάδα η έκδοση του S4 με τον snapdragon 600:

http://www.sammobile.com/2013/03/20/your-country-will-get-exynos-or-snapdragon-variant-of-the-galaxy-s-4-we-have-the-answer/

Η LTE έκδοση με αλλα λόγια και τετραπυρηρινο cpu!

Όσοι επιθημουν τον οκταπυρινο exynos,λογικά πρεπει να κανουν υπομονη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

o 600άρης είναι καλύτερος

 

Όταν θα δεις πραγματικά tests το συζητάμε! Ξεχνάς και τις διαφορές τους στα υποσυστήματα των γραφικών επίσης που παίζουν πολύ πιο σημαντικό ρόλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια άσχετη ερώτηση. Μπορώ να χρησιμοποιησω το stylus του note2 στο sgs3 ή έχουν καποια διαφορά στο hardware που δε τη κανει συμβατή στο s3?

Kαι ναι και οχι. Μπορεις να το χρησιμοποιησεις οπως οποιοδηποτε universal stylus αλλα δε θα εχεις τα features που εχει στο Note 2 λογω walcom digitizer. Στην ουσια δλδ απλως θα αντικαταστησει το δαχτυλο σου, οποτε δε βρισκω το λογο να το παρεις εναντι ενος μικροτερου και φθηνοτερου capacitive screen stylus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...