Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση noob για Iphone 4


Superpie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,εχω ενα iphone 4 jb στην 6,1 εκδοση,επειδη πρωτη φορα ερχομαι σε επαφη με IOS μπορειτε να μου πειτε,οτι αν κανω επαναφορα απο την επιλογη του κινητου τοτε το jb σβηνετε? Ή απλα σβηνονται ολες οι ρυθμισεις και τα περιεχομενα του κινητου ?? Ας βοηθησει καποιος γιατι εχω παρατηρησει να μην ειναι πολυ smooth το τηλ και ελεγα μηπως με την επαναφορα το εξαλιψω αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαναφορα ρυθμισεων μεσα απο το κινητο??? προσοχη με αυτο γιατι απαγορευετε να το κανεις σε jb συσκευη αυτο και μπορει να σε οδηγησει σε ρεστορε... αποψη μου κανε ενα ρεστορε και update στην 6.1.2(τη θεωρω μακραν καλυτερη-ι4 εχω και εγω) μετα set up as new το κινητο και μετα περνας επαφες-φοτο-εφαρμογες χειροκινητα... θα χασεις μυνηματα και σαβες... εφαρμογες σε ιτυνες φοτστο πσ και επαφες στο icloud... ξανακανεις jb και περνας τα απαραιτειτα μονο(οτι χρησιμοποιεις δλδ).. απλα γενικα να ξερεις οτι το ι4 ειναι 3ετιας περιπου κινητο οποτε λογικο να κολλαει σε καποιες διεργασδιες ποσο μαλλον αν εχεις κανει jb που θεωρω οτι καταπονει τη συσκευη περισσοτερο... παλια ειχα κανει και εγω για να βαλω ακτι θεματα κλπ αλλα πλεον καθαρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαγορευετε γιατι μπορει να σου κανει ζημια και να χρειαζεσε αναγκαστηκα ρεστορε... επειδη δεν ειμαι και εγω τελειος χρηστης ι σου στελνω πμ να σ πω τι να κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,εχω ενα iphone 4 jb στην 6,1 εκδοση,επειδη πρωτη φορα ερχομαι σε επαφη με IOS μπορειτε να μου πειτε,οτι αν κανω επαναφορα απο την επιλογη του κινητου τοτε το jb σβηνετε? Ή απλα σβηνονται ολες οι ρυθμισεις και τα περιεχομενα του κινητου ?? Ας βοηθησει καποιος γιατι εχω παρατηρησει να μην ειναι πολυ smooth το τηλ και ελεγα μηπως με την επαναφορα το εξαλιψω αυτο..

Αν το κινητο ειναι jb και κανεις μεσω κινητου,απλα θα το κωλησεις και θα πρεπει να κανεις restore.Με λιγα λογια για να κανεις αναβαθμιση τωρα μονο μεσα απο το itunes,και θα χασεις το jailbreak[το ξαναβαζεις μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλησπερα παιδια,εχω ενα iphone 4 jb στην 6,1 εκδοση,επειδη πρωτη φορα ερχομαι σε επαφη με IOS μπορειτε να μου πειτε,οτι αν κανω επαναφορα απο την επιλογη του κινητου τοτε το jb σβηνετε? Ή απλα σβηνονται ολες οι ρυθμισεις και τα περιεχομενα του κινητου ?? Ας βοηθησει καποιος γιατι εχω παρατηρησει να μην ειναι πολυ smooth το τηλ και ελεγα μηπως με την επαναφορα το εξαλιψω αυτο..</p>

 

Δεν ειναι καθόλου δύσκολο να το κανεις ρηστορ.στειλε μου ενα πμ και θα σου στειλω ολα αναλυτικότατα.

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...