Προς το περιεχόμενο

νεα μητρικη


gamer hd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλτατε gamer hd, προκαλείς!

 

Μα τι να σου πω, ψέμματα? Αφού αυτό ακριβώς κάνεις!

 

1ον Ψάξε και διάβασε στο google, όπως κάνουμε καθημερινά όλοι μας. Θα μάθεις πολλαααααα!

2ον: Παρακολούθα ως παρατηρητής ανάλογες αλλά ουσιαστικές συζητήσεις εδώ στα θέματα του forum.

3ον: Μάθε τι θα πει αλλόγιστη χρήση χρημάτων σε αχρείαστα πράγματα και πως να μην ανάβεις τα αίματα με ανούσια θέματα.

4ον: Υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα. Δεν εννοώ εμένα, γενικά μιλάω.

 

Ακούς εκεί 350€ για μητρική, έτσι γιατί είσαι στα ντουζένια και γιατί ρέει εν αφθονία το χρήμα.........  :fear:

 

Αν ήμουν mod, θα είχες αρπάξει προειδοποίηση για άσκοπη κατανάλωση των πόρων του forum και σπάσιμο νεύρων (μη πω κάτι άλλο και φύγω αδιάβαστος) όλων των υπολοίπων...

 

Αν το έχεις άφθονο το μαρούλι, με γεια σου και χαρά σου. Μη μας πρήζεις άσκοπα όμως.

 

Δεν το καταλαβαίνεις, ότι εσύ ο ίδιος φταις, που σε αντιμετωπίζουν με αυτόν τον τρόπο???

 

 

 

Παραβλέπω την αρχική σου, εύλογη για όλους μας, ερώτηση.

 

Για να μην ακούει τα τέτοια του, ν' ακολουθήσει αυτά που έγραψα παραπάνω.

 

Τέλος, αυτό που εσύ λες ότι του κάνουν εδώ μέσα (δικαίως ή αδίκως άσχετο), το έχεις κάνει κι εσύ σε θέματα άλλα σε άλλους.

 

Δε ξέρω αν σε παρασύρει γενικά το ρεύμα κάποιων εξυπνάκηδων, όπως και να 'χει όμως, είναι η αλήθεια.

απλα δεν καταλαβες την αισθηση του χιουμορ και την δοση ειρωνειας που ειχα στο παραπανω ποστ γιατι  αλλιως ειμαι σιγους 100% οτι δεν θα υπηρχε το συγκεκριμενο σχολιο "Τέλος, αυτό που εσύ λες ότι του κάνουν εδώ μέσα (δικαίως ή αδίκως άσχετο), το έχεις κάνει κι εσύ σε θέματα άλλα σε άλλους.Δε ξέρω αν σε παρασύρει γενικά το ρεύμα κάποιων εξυπνάκηδων, όπως και να 'χει όμως, είναι η αλήθεια"

 

τωρα απο την αλλη ισως εφταιγε το οτι δεν εβαλα EMOTICONS για να δειξω την ειρωνια και οτι προανεφερα μιας και εμενα με κουραζει πολυ να διαβαζω θεματα τρολ η οπως αλλιως αποκαλουνται  :) :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...