Προς το περιεχόμενο

Intel: Μας παρουσιάζει τι γίνεται στο διαδίκτυο κάθε λεπτό που περνά


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 2003 γνωστος μου  απο Αττικη ,23 τοτε πουλησε 1 σπιτι που ειχε και πηρε 120.000 ...χαθηκε...τον ειδα πριν απο 1 χρονο και οδηγουσε Db9 ... μαθαμε οτι  επενδυσε σε adult site και ηδη μετραει δεκαδες εκατομυρια σε περιουσια με σπιτι στο λονδινο και στην μασαλια , και εδω παρα το οτι δεν ειχε καλες σχεσεις με τα αδερφια του αγορασε απο ενα διαμερισμα πολυ ωραιο στο καθε τους παιδι καιεδωσε απο 100.000 ευρω μονο στα παιδια μετα τα 19 τους θα μπορουν να τα παρουν ...ετσι μαθευτηκε. Και επειδη το εχω ψαξει αν ειχα τα χρηματα (θελεις 200Κ στο νερο για κατι σοβαρο ..κατι τετοιο θα εκανα ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2003 γνωστος μου  απο Αττικη ,23 τοτε πουλησε 1 σπιτι που ειχε και πηρε 120.000 ...χαθηκε...τον ειδα πριν απο 1 χρονο και οδηγουσε Db9 ... μαθαμε οτι  επενδυσε σε adult site και ηδη μετραει δεκαδες εκατομυρια σε περιουσια με σπιτι στο λονδινο και στην μασαλια , και εδω παρα το οτι δεν ειχε καλες σχεσεις με τα αδερφια του αγορασε απο ενα διαμερισμα πολυ ωραιο στο καθε τους παιδι καιεδωσε απο 100.000 ευρω μονο στα παιδια μετα τα 19 τους θα μπορουν να τα παρουν ...ετσι μαθευτηκε. Και επειδη το εχω ψαξει αν ειχα τα χρηματα (θελεις 200Κ στο νερο για κατι σοβαρο ..κατι τετοιο θα εκανα ...)

 

Sorry αλλά αυτό μου θύμισε single mum makes $200 an hour working from home !

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τους προηγούμενους... αν η έρευνα είχε και το ποσοστό σε τσόντες που βλέπουμε όλος ο φανατικός ανδρικός πληθυσμός... θα χτύπαγε κόκκινο το γράφημα!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...