Προς το περιεχόμενο

iPad mini αναλυση οθονης


MrAris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγα σημερα να αγορασω το iPad mini αλλα η αναλυση της οθονης δεν με εντυπωσιασε, μαλιστα ξεχωριζα πολυ καθαρα τα pixels και αμεσως πληροφορηθηκα οτι δεν ειναι Retina κι ετσι δεν το αγορασα για να το σκεφτω καλυτερα. η τιμη των 359 € θεωρω πως ειναι αρκετα υψηλη για μια τετοια οθονη. ισως θα ηταν καλυτερα να δωσω μερικα χρηματα παραπανω για να αγορασω το νεο iPad? τι εχετε να πειτε;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα να αγορασω το iPad mini αλλα η αναλυση της οθονης δεν με εντυπωσιασε, μαλιστα ξεχωριζα πολυ καθαρα τα pixels και αμεσως πληροφορηθηκα οτι δεν ειναι Retina κι ετσι δεν το αγορασα για να το σκεφτω καλυτερα. η τιμη των 359 € θεωρω πως ειναι αρκετα υψηλη για μια τετοια οθονη. ισως θα ηταν καλυτερα να δωσω μερικα χρηματα παραπανω για να αγορασω το νεο iPad? τι εχετε να πειτε;

Sent from my iPhone using Insomnia

Αν το μέγεθος δεν ειναι πρόβλημα, φύλαξε ακομη 150€ και πήγαινε στο ipad4,αλλιώς περιμένεις μεχρι τον οκτομβρη-νιωμβρη που μάλλον θα βγεί το μινι με ρετινα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σου λεω να παρεις το ipad 4 εγω εχω το 3 και ειμαι πολλυ ευχαριστημενος απο την αναλυση την οθονης. Το ipad mini το εχω δει και εγω απο κοντα και δεν μου αρεσε καθολου η αναλιση που ειχε οπος ειπες και εσει μπορουσα να διακρινω τα pixels νομιζω πως ειναι υπερβολικα τα λεφτα για μια τετοια οθονη καλλυτερα να παρεις ενα ipad 4 με λιγα λεφτα παραπανο παρα να παρεις το μινι.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω το 3θα σου πρότεινα να παρεις, ειναι και φθηνότερο τώρα και εχει και τη ρέτινα, και δεν εχει διαφορά ουσιαστική απο το 4.

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για τις προτασεις σας. ειδα πολλα tablets αυτες τις ημερες και καταλαβα πως το iPad mini ειναι το πιο ομορφο, βολικο και κανει ολες τις δουλειες που χρειαζομαι. ειναι πραγματικα πολυ ελαφρυ και λεπτο. οσο για την οθονη, η αναλυση της πιστευω ειναι μια χαρα! ειναι το καλυτερο tablet των 7-8 ιντσων.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...