Προς το περιεχόμενο

IHS iSuppli: To Galaxy S4 θα διαδραματίσει σημαντικό ρόλο στην πρωτοκαθεδρία της Samsung


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίταγα και εγώ με ενδιαφέρον το Samsung Galaxy S4, αλλά με το που διάβασα το θέμα με τους διαφορετικούς επεξεργαστές ανά χώρα (με τον μάπα να έρχεται Ελλάδα) ξενέρωσα..... Να το χαίρεται η Samsung αλλά δεν θα πάρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχετε πλακα

Πρωτον...η Samsung πουλαει γιατι ρχει το καλυτερο hardware με το καλυτερο software σε android. (Βλεπε πολλαπλα παραθυρα...smartstay pop up play και ποσα ακομη)

Τελος οσον αφορα τα windows phone δε θα πω κατι

Για μενα ειναι αιωνες πισω

Τραγικα απλα

Και οσον αφορα την ποιοτητα κατασκευης και τα νοκια πλαστικα ειναι

Κι αν μπειτε youtube δειτε βιντεο που τριζουν και αφηστε το s3

Ειδαμε το iphone 5 που χωρις να πεσεο γεμιζει γρατσουνιες και γω το s3 το χω 9 και βαλε μηνες ( απο τοτε που βγηκε) χωρις θηκες και προσταυτευτικα εχει πεσει ποσες φορες και εχει ελαχιστες γρατσουνιες που φαινονται μονο στον ηλιο

Οχι βαθουλωματα που ξεθωριαζουν οπως το iphone 5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εχετε πλακα

Πρωτον...η Samsung πουλαει γιατι ρχει το καλυτερο hardware με το καλυτερο software σε android. (Βλεπε πολλαπλα παραθυρα...smartstay pop up play και ποσα ακομη)

Τελος οσον αφορα τα windows phone δε θα πω κατι

Για μενα ειναι αιωνες πισω

Τραγικα απλα

Και οσον αφορα την ποιοτητα κατασκευης και τα νοκια πλαστικα ειναι

Κι αν μπειτε youtube δειτε βιντεο που τριζουν και αφηστε το s3

Ειδαμε το iphone 5 που χωρις να πεσεο γεμιζει γρατσουνιες και γω το s3 το χω 9 και βαλε μηνες ( απο τοτε που βγηκε) χωρις θηκες και προσταυτευτικα εχει πεσει ποσες φορες και εχει ελαχιστες γρατσουνιες που φαινονται μονο στον ηλιο

Οχι βαθουλωματα που ξεθωριαζουν οπως το iphone 5

 

Αν παρουσίαζε η samsung το S4 με γυαλί και αλουμίνιο, θα έλεγες τα ίδια? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην παρεις ομως htc one γιατι φοραει τον ιδιο μαπα επεξεργαστη και χαμηλοτερα χρονισμενο!

 

Υγ. Μαπα ο snapdragon 600. Κλαψ.

 

Ακόμη και καλός να είναι ο 2ος επεξεργαστής που έρχεται Ελλάδα, ο άλλος επεξεργαστής είναι καλύτερος.

Όπως και να χει όμως είναι τραγικό που θα κυκλοφορήσει με 2 εκδόσεις επεξεργαστών, αν δεν το νομίζεις εσύ, δικαίωμά σου, αλλά δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά, επειδή θέλουν να προλάβουν την παραγωγή για να πουλήσουν..... οι περισσότεροι σοβαροί άνθρωποι που ασχολούνται με τεχνολογία και δεν είναι Samsung fan boys (όπως πιθανόν εσύ) θα συμφωνήσουν μαζί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αν παρουσίαζε η samsung το S4 με γυαλί και αλουμίνιο, θα έλεγες τα ίδια? :P</p>

<br><br>

Στο πλαι ειναι απο αλουμινιο<br>

Μπροστα γυαλι και πισω πλαστικο με hyperglaze προσωπικα μια χαρα συνδυασμο το θεωρω :)<br>

Δε με νοιαζουν τα αν<br>

Εγω ξερω πως 739 ευρω κινητο...σε 2 μηνες χωρις θηκη ξεθωριαζει και κινητο με 669 αρχικη με "πλαστικο" δεν εχει παθει τιποτα ;)<br>

Επισης προσωπικα δε κολλαω στο πισω καπακι :) ας ειναξ πλαστικο...το προτειμω απο το να μην εχω αφαιρουμενη μπαταρια ;)

Συν οτι ειναι πιο ελαφρυ ετσι ;) *

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

<p>Αν παρουσίαζε η samsung το S4 με γυαλί και αλουμίνιο, θα έλεγες τα ίδια? :P</p>

<br><br>

Στο πλαι ειναι απο αλουμινιο<br>

Μπροστα γυαλι και πισω πλαστικο με hyperglaze προσωπικα μια χαρα συνδυασμο το θεωρω :)<br>

Δε με νοιαζουν τα αν<br>

Εγω ξερω πως 739 ευρω κινητο...σε 2 μηνες χωρις θηκη ξεθωριαζει και κινητο με 669 αρχικη με "πλαστικο" δεν εχει παθει τιποτα ;)<br>

Επισης προσωπικα δε κολλαω στο πισω καπακι :) ας ειναξ πλαστικο...το προτειμω απο το να μην εχω αφαιρουμενη μπαταρια ;)

Συν οτι ειναι πιο ελαφρυ ετσι ;) *

 

Εγώ ξέρω πως δεν είχα ποτέ θήκες και μεμβράνες στις συσκευές μου και δεν είχε ποτέ καμία τραγικά σημάδια χρήσης (μάρτυρες όσοι τους πούλησα στη συνέχεια παλιές συσκευές μου) :P . Όλα έχουν να κάνουν με τη χρήση που κάνει ο καθένας και δεν "ξεθωριάζουν" από μόνες τους οι συσκευές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

Συγγνώμη κιόλας αλλά αυτό το post το θεωρείς σοβαρό και αξιόπιστο? Για να φτάσεις στο σημείο να έχεις τέτοια σημάδια θα πρέπει να πετάς το κινητό σου κάτω 10 φορές τη μέρα! Είναι δυνατόν να έχεις την ίδια χρήση μιας συσκευής από όλους τους χρήστες ώστε να βγάλεις αξιόπιστα συμπεράσματα για το πόσο ανθεκτική είναι? Και αυτό προφανώς ισχύει για όλες τις συσκευές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Update: http://www.engadget.com/2013/03/29/samsung-exynos-octa-now-rocking-lte-destined-to-korean-market/

 

Με απλά λόγια, ο νέος Octa θα υποστηρίζει LTE δίκτυα αλλά για τους Κορεάτες μόνο... :P

 

Ορίστε και η τιμούλα για τα 16gb: http://www.expansys.com.gr/samsung-galaxy-s-4-16gb-white-frost-247575/

 

εδώ δηλαδή 700+ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πιστεύω να περίμενε κανείς λιγότερα για την αρχική διάθεση του GS4. Με τον καιρό θα πέσει αρκετά, αλλά στο ξεκίνημα θα χτυπάει το iPhone 5 στην τιμή στο άνετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...