Προς το περιεχόμενο

plexi glass για corsair 400R


veider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωριζει κανεις ή έχει παρει πουθενα το μάτι του, αν γινεται να αντικαταστήσω το πλαινό καπάκι, με plexi glass? Εχω ψαξει στο net αλλα δεν μπορεσα να βρω κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόκληρο το side panel όχι,μόνο να κόψεις το δικό σου στο σχέδιο-διαστάσεις που θες και να βάλεις πάνω σε αυτό plexiglass!

το φαντάστηκα. Εστω και πω να το κανω ετσι, υπαρχει καποιο μαγαζι ή καποιος να το αναλαβει? Γιατι εγω δεν διαθετω τα αναλογα εργαλεια και εμπειρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η για να μην σου βγεί ο κούκος αιδόνι απλα βρες καποιον που κανει κοπή με λειζερ στην περιοχή σου και πανε το πλαινο και ένα κομάτι πλεξι εκει, πες πως θελεις να στα κοψουν και μετα το να βαλεις το πλεξι πανω στο πλαινο ειναι ευκολη υποθεση και υπαρχουν πολλοι τροποι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επιμενω να μιλησεις πρωτα με τον Γιωργο απο το να ψαχνεις στον ενα κοψιμο,στον αλλο plexiglass στον αλλο βαψιμο κτλ..<br><br>

Αν δεις οτι δεν σε ικανοποιει για καποιο λογο,τοτε το ψαχνεις αλλου το θεμα!<br><br>

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επιμενω να μιλησεις πρωτα με τον Γιωργο απο το να ψαχνεις στον ενα κοψιμο,στον αλλο plexiglass στον αλλο βαψιμο κτλ..<br><br>

Αν δεις οτι δεν σε ικανοποιει για καποιο λογο,τοτε το ψαχνεις αλλου το θεμα!<br><br>

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

αυτο λεω να κανω!! αν ειναι αυτος που νομιζω εχω τι εχει φτιαξει σε γειτονικο site .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...