Προς το περιεχόμενο

hotmail πρόβλημα.


nikolas8141

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρόβλημα το παρατήρησα σήμερα τυχαία που ήθελα να βρω κάτι στα e-mail μου.

Για αρκετό καιρό τα νέα e-mail τα διάβαζα από το tablet όπου και μέχρι τώρα δεν έχω πρόβλημα.

Αν όμως προσπαθήσω να μπω από το laptop η το desktop pc τότε εκεί ξεκινάνε τα προβλήματα.

Ενώ μπαίνω κανονικά στο λογαριασμό μου (μετά από λίγη ώρα αναμονής) και ενώ η σελίδα

ανοίγει τότε δεν μπορώ να κάνω τίποτα, η σελίδα δεν εμφανίζεται κανονικά και γενικά δεν μπορώ

να διαβάσω-διαγράψω η στείλω κάποιο μήνυμα...

Όποιος μπορεί να βοηθήσει καλοδεχούμενος.



Μάλλον βρήκα την λύση αν και μου φαίνεται περίεργο το όλο συμβάν αφού μου συμβαίνει για πρώτη φορά.

Δοκίμασα άλλες συνδέσεις, έτρεξα προγράμματα για ιούς αλλά τελικά το πρόβλημα ήταν στον google chrome...

Από τον internet explorer δεν είχα κάποιο πρόβλημα....

Όλα καλά λοιπόν αφού τώρα μπορώ να κάνω την δουλειά μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο , αλλά βρίσκομαι στην Αγγλία και χρησιμοποιώ το Hotmail για να στέλνω βιογραφικά κλπ .. και συνέχεια σέρνεται.

Παλαιότερα δεν ήταν έτσι. Τρέχω και εγώ σε Google Chrome, να δοκιμάσω σε άλλο browser καλύτερα..?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο , αλλά βρίσκομαι στην Αγγλία και χρησιμοποιώ το Hotmail για να στέλνω βιογραφικά κλπ .. και συνέχεια σέρνεται.

Παλαιότερα δεν ήταν έτσι. Τρέχω και εγώ σε Google Chrome, να δοκιμάσω σε άλλο browser καλύτερα..?!?

Γιατι δεν φτιαχνεις ενα λογαριασμο gmail. Το δοκιμαζεις καποιο καιρο και βλεπεις. Εγω εχω 3 λογαριασμους ακομα και yahoomail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο , αλλά βρίσκομαι στην Αγγλία και χρησιμοποιώ το Hotmail για να στέλνω βιογραφικά κλπ .. και συνέχεια σέρνεται.

Παλαιότερα δεν ήταν έτσι. Τρέχω και εγώ σε Google Chrome, να δοκιμάσω σε άλλο browser καλύτερα..?!?

Το γεγονός πως σέρνετε δεν έχει να κάνει με το Hotmail. Αλλά με κάτι άλλο. (Το pc σου ή τη σύνδεσή σου) Επίσης το hotmail βρίσκεται σε φάση αναβάθμισης και ρυζικής κιόλας. Το καινούργιο outlook έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις.

Με Outlook και IE10 θα είσαι νομίζω ικανοποιημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...