Προς το περιεχόμενο

Μεγάλη καθυστέριση στην εφαρμογή YouTube


Simos805

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο iPhone 5 μου η εφαρμογή YouTube αργεί πάρα πολύ να φορτώσει τα βίντεο σε σχέση με το safari. Συμβαίνει και σε εσάς, είναι γενικό το πρόβλημα δηλαδή ή κάτι έχει το iPhone μου?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο iPhone 5 μου η εφαρμογή YouTube αργεί πάρα πολύ να φορτώσει τα βίντεο σε σχέση με το safari. Συμβαίνει και σε εσάς, είναι γενικό το πρόβλημα δηλαδή ή κάτι έχει το iPhone μου?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι. στο κάνει γενικά ή μέσω 3G?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το έχω παρατηρήσει και μάλιστα βρίσκω διαφορά στην ανάλυση βίντεο σε σχέση με την εφαρμογή και την ιστοσελίδα στο Safari. (Στο δεύτερο είναι πολύ καλύτερη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω 3G/4G είναι πιο γρήγορο από το wifi. Έχω jailbreak αλλά το protube για το iphone 5 δεν είναι η εφαρμογή που ξέραμε παλιά. Το έχουν αλλάξει και είναι απλά ένας downloader για την εφαρμογή youtube που δεν δουλεύει και καλά κιόλας. Επίσης ναι η ανάλυση του βίντεο δεν είναι τόσο καλή όσο του safari. Γιατί όμως γίνεται αυτό?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω 3G/4G είναι πιο γρήγορο από το wifi. Έχω jailbreak αλλά το protube για το iphone 5 δεν είναι η εφαρμογή που ξέραμε παλιά. Το έχουν αλλάξει και είναι απλά ένας downloader για την εφαρμογή youtube που δεν δουλεύει και καλά κιόλας. Επίσης ναι η ανάλυση του βίντεο δεν είναι τόσο καλή όσο του safari. Γιατί όμως γίνεται αυτό?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Τι να σου πω δεν ξέρω, προσωπικά όσες φορές το έχω χρησιμοποιήσει το youtube στο 5άρι δε μου έκανε ποτέ πρόβλημα. 

 

Εκτός του ProTube υπάρχει και ένα καινούριο στη cydia δε θυμάμαι πώς λέγεται για ψάξτο λίγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Μέσω 3G/4G είναι πιο γρήγορο από το wifi. Έχω jailbreak αλλά το protube για το iphone 5 δεν είναι η εφαρμογή που ξέραμε παλιά. Το έχουν αλλάξει και είναι απλά ένας downloader για την εφαρμογή youtube που δεν δουλεύει και καλά κιόλας. Επίσης ναι η ανάλυση του βίντεο δεν είναι τόσο καλή όσο του safari. Γιατί όμως γίνεται αυτό?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Τι να σου πω δεν ξέρω, προσωπικά όσες φορές το έχω χρησιμοποιήσει το youtube στο 5άρι δε μου έκανε ποτέ πρόβλημα.

 

Εκτός του ProTube υπάρχει και ένα καινούριο στη cydia δε θυμάμαι πώς λέγεται για ψάξτο λίγο.

Μήπως λες το YouTube που βάζει την παλιά εφαρμογή YouTube της apple στο iOS 6?Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...