Προς το περιεχόμενο

Outlook-hotmail.com


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια πως γινετε να βαλω στην κεντρικη μπαρα η τουλαχιστον στην επιφανεια εργασιας εικονιδιο του outlook-hotmail.com;Εχω τα 8αρια και εχω μπερδευτει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν χρησιμοποιείς το mail app των 8, όπου μπορείς να συνδέσεις τους hotmail-outlook λογαριασμούς σου και όχι μονο...

Τότε μπορείς κάνεις μια html συντόμευση για την σελίδα του outlook και να την κάνεις pin to start...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν χρησιμοποιείς το mail app των 8, όπου μπορείς να συνδέσεις τους hotmail-outlook λογαριασμούς σου και όχι μονο...

 

Τότε μπορείς κάνεις μια html συντόμευση για την σελίδα του outlook και να την κάνεις pin to start...

Καλημερα.Ποιο απλα γινετε να μου το πεις φιλε,πως να το κανω (συντομευση html κτλ);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγεις την σελίδα του outlook με τον Internet Explorer κάνεις δεξί κλίκ -> create shortcut ή δημιουργία συντόμευσης και κάνει μια html συντόμευση στην επιφάνεια εργασίας...
Αλλά βλακεία γιατί δεν μπορείς να το κάνεις pin to start :( φαντάστηκα ότι θα γινόταν...
Τωρα δεν ξέρω αν γίνεται αυτή την συντόμευση να την βγάλεις μπροστά με καποιο 3rd party πρόγραμμα που "πειράζεις" τα tiles στην έναρξη.. 
Δεν έχω ασχοληθεί με αυτά και δεν γνωρίζω.

Θα σου συνιστούσα να setάρεις το app για τα mail που έχει προεγκατεστημένο με τα win8, εκεί σίγουρα μπορείς να βάλεις πολλά email και για κάθε ένα από αυτά να έχεις εικονίδιο στην start screen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγεις την σελίδα του outlook με τον Internet Explorer κάνεις δεξί κλίκ -> create shortcut ή δημιουργία συντόμευσης και κάνει μια html συντόμευση στην επιφάνεια εργασίας...

Αλλά βλακεία γιατί δεν μπορείς να το κάνεις pin to start :( φαντάστηκα ότι θα γινόταν...

Τωρα δεν ξέρω αν γίνεται αυτή την συντόμευση να την βγάλεις μπροστά με καποιο 3rd party πρόγραμμα που "πειράζεις" τα tiles στην έναρξη.. 

Δεν έχω ασχοληθεί με αυτά και δεν γνωρίζω.

 

Θα σου συνιστούσα να setάρεις το app για τα mail που έχει προεγκατεστημένο με τα win8, εκεί σίγουρα μπορείς να βάλεις πολλά email και για κάθε ένα από αυτά να έχεις εικονίδιο στην start screen.

(

Θα σου συνιστούσα να setάρεις το app για τα mail που έχει προεγκατεστημένο με τα win8, εκεί σίγουρα μπορείς να βάλεις πολλά email και για κάθε ένα από αυτά να έχεις εικονίδιο στην start screen.)

Αυτο φιλε πως το κανω;Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...