Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για laptop


mr.boor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο φόρουμ...

 

Φίλη μου ψάχνει λάπτοπ για να χρησιμοποιεί autocad, photoshop κλπ σχεδιαστικά προγράμματα.

 

Τιμή μέχρι 2200ευρο (μόνο καταστήματα με δόσεις αν γίνεται)

 

Οθόνη από 15 και πάνω...Αλλά έχουμε περιορισμό γιατί θέλει να είναι και φορητό (όσο γίνεται) για να πηγαινοέρχεται σχολή... 

 

Αν μου διαφεύγει κάτι ρωτήστε, να σας πω!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

ΥΓ εγώ σκέφτηκα και την λύση αφού το ποσό είναι μεγάλο, να πάρει και σταθερό και λάπτοπ, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορεί να έχει 2 αξιόλογα συστήματα αφού θα μοιράσει το ποσό...

 

ΥΓ1 ότι πιο φτηνό αλλά εξίσου καλό δεν θα πούμε όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό φαίνεται αυτό και φτηνό σε σχέση με το ποσό που ανέφερα...και συν ότι είναι dell που είναι αξιόπιστη μάρκα.

 

Τίποτα σε mac αξίζει; ή είναι υπερβολή τα λεφτά τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κάποια άλλη πρόταση παιδιά; 

 

Εγώ έχω δει αρκετά... αλλά δεν ξέρω σε τι πρέπει να δώσω προσοχή, κάρτα γραφικών; μνήμη; επεξεργαστή; :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει τα λεφτά ας επιλέξει τη λύση που προτείνεις, παίρνεις το Dell με 1100€ (φθηνοτερα απο εξωτερικο) συν έναν αξιοπρεπεστατο σταθερο με 1000-1100, που νομίζω σε τυχόν renderings κλπ θα την βολεψει σε σχεση με το λαπτοπ. Πιστευω χρειάζονται και τα δύο..

Ίσως μάλιστα αν πάρει σταθερο να μη χρειάζεται αυτα που προσφέρει το Dell και να πας σε χαμηλοτερης τιμης λαπτοπ,15 ιντσων και πιο ελαφρυ ενδεχομενως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που θα σου πρότεινα με 3 χρόνια εγγύηση και δοκιμασμένο από φίλους στο forum που λένε τα καλύτερα είναι το dell http://www.e-laptops.gr/product.php?prd=2272

απλά εξαιρετικό +1!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To απόλυτο επαγγελματικό laptop με άψογη ποιότητα κατασκευής και NVS5400 κάρτα γραφικών και οθόνη Full HD 1920x1080 ειδικά για CAD κτλ είναι το παρακάτω Lenovo. Με 3 χρόνια εγγύηση.

 

http://www.skroutz.gr/s/3037554/Lenovo-ThinkPad-T530-i7-3630QM-8GB-1TB.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...