Προς το περιεχόμενο

[laptop] Dell Inspiron 15 3521, i5-3337U/15.6/4GB/500GB/Intel HD/Windows 8 399€


kostakiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος σας το ειπε αυτο ρε παιδια αφου η dell το εχει σαν επιλογη οθονης http://www.dell.com/gr/p/inspiron-15-3521/pd?~ck=anav

"Οθόνη

Φωτιζόμενη LED οθόνη 15,6 ιντσών με ανάλυση Truelife και HD (1.366 x 768)

Φωτιζόμενη LED οθόνη 15,6 ιντσών με αντιθαμβωτική επίστρωση και ανάλυση FHD (1.920 x 1.080)"

 

και η μπαταρια μπορει να ειναι μεγαλυτερη αλλα και ο σκληρος νομιζω οτι μπορει να ειναι στις 7200.

Το θεμα ειναι:το you λεει αληθεια σ αυτα που αναφερει?Γιατι αν ειναι αληθεια μιλαμε για πολυ καλη τιμη!!!

 

To "δεν υπάρχει περίπτωση" δεν πήγαινε στην Dell και στα πιθανά configuration του μοντέλου, αλλά στο You + στην τιμή.  Μακάρι να το πάρεις με τέτοια οθόνη, αλλά αν γίνει αυτό, μόνο από λάθος θα έχει γίνει.  Θα ήταν απλά εξωπραγματική η τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα τον υπολογιστή το απόγευμα και ισχύουν τα εξής:

η οθόνη δεν είναι FHD,

ο σκληρός δεν είναι στις 7.200,

το LAN δεν είναι gigabit,

η μπαταρία είναι 6-cell και μάλλον κρατάει πολύ (με τις προρυθμίσεις και ασύρματη σύνδεση δείχνει υπόλοιπο 10 ώρες).

Τα παραπάνω συμφωνούν και με τις επίσημες προδιαγραφές της σειράς όπως τις δίνει η dell, τώρα το You λέει και κανα ψεματάκι, κατά λάθος; σκόπιμα; δε θα το μάθουμε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

seamam72 αμα θελεις μπορεις να το πας πισω και να απαιτησεις να σου δωσουν αυτο που παραγγειλες

Έστειλα ένα email απόψε και ζητάω ενημέρωση, αλλά και να ληφθούν μέτρα για την προστασία των μελλοντικών πελατών τους, καθώς το προϊόν εξακολουθεί να περιγράφεται με λανθασμένα χαρακτηριστικά στην ιστοσελίδα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με την full hd οθόνη το είδα χθες σε ένα κατάστημα στην Τουρκία.

Παρά πολύ καλή οθόνη έχει. Περίπου στα 750ευρώ πωλείται εδώ πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα ένα email απόψε και ζητάω ενημέρωση, αλλά και να ληφθούν μέτρα για την προστασία των μελλοντικών πελατών τους, καθώς το προϊόν εξακολουθεί να περιγράφεται με λανθασμένα χαρακτηριστικά στην ιστοσελίδα τους.

Να παρεις και τηλ και να τους πεις οτι διαπιστωσεις πως ειναι διαφορετικο απο αυτο που παραγγειλες και αν δεν σου δωσουν αυτο που αναφερεται θα κινηθεις νομικα για εξαπατηση.Θα χεστουν σιγουρα γιατι ειναι τρανη περιπτωση εξαπατησης και θα μπλεξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάλεσαν σήμερα από την εξυπηρέτηση πελατών και με διαβεβαίωσαν ότι ήδη για την προστασία των καταναλωτών έχουν αλλάξει τα τεχνικά χαρακτηριστικά στην ιστοσελίδα τους (κάτι που δεν έχει γίνει) και μου πρότειναν αν το επιθυμώ μέσα σε 15 μέρες να επιστρέψω το προϊόν και να μου πιστώσουν τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Πιστώσουν" για ψευδή περιγραφή? Πλάκα έχουν!

χαχα ναι..απιστευτοι... κανονικα θα πρεπε να μπορεις να παρεις μεχρι τελευταιο cent πισω..

customer support policy της πλακας...φανταστειτε πως το αμαζον σου δινει 30 μερες να σκεφτεις

απλα αν σου αρεσει το item που αγορασες..αν οχι, το επιστρεφεις και σου επιστρεφουν τα $ σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάλεσαν σήμερα από την εξυπηρέτηση πελατών και με διαβεβαίωσαν ότι ήδη για την προστασία των καταναλωτών έχουν αλλάξει τα τεχνικά χαρακτηριστικά στην ιστοσελίδα τους (κάτι που δεν έχει γίνει) και μου πρότειναν αν το επιθυμώ μέσα σε 15 μέρες να επιστρέψω το προϊόν και να μου πιστώσουν τα χρήματα.

Εγω ξερεις τι καταλαβαινω?Οτι εσυ παραγγειλες αυτο που εβλεπες και κανονικα θα επρεπε να το απαιτησεις αλλα δε σε βλεπω να σε πολυενδιαφερει και δεν εχεις προβλημα να μεινεις μ αυτο που σου ηρθε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερεις τι καταλαβαινω?Οτι εσυ παραγγειλες αυτο που εβλεπες και κανονικα θα επρεπε να το απαιτησεις αλλα δε σε βλεπω να σε πολυενδιαφερει και δεν εχεις προβλημα να μεινεις μ αυτο που σου ηρθε

Φίλε ούτε ακτινογραφία να με έβγαζες. Ακριβώς έτσι είναι. Επειδή είχα δει τις προδιαγραφές της σειράς ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα μου ερχόταν αυτό που ήρθε. Συμπερασματικά πάντος δεν νομίζω ότι εδωσαν λάθος περιγραφή από πρόθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...