Προς το περιεχόμενο

Θέμα με σκληρό δίσκο


CoOliO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους..Πριν καιρό είχα διαμορφώσει τον δίσκο μου και τον χώρισα σε 2 μέρη..Σήμερα ήρθε η μέρα για να του περάσω το λειτουργικό!!Εδώ υπάρχει το πρόβλημα!!!Μου λέει πως ο τύπος των διαμερισμάτων είναι δυναμικός και δεν μπορώ με τίποτα να περάσω τα windows..Στην άλλη μεριά υπάρχουν κανονικά τα δεδομένα μου..Και ερωτώ μπορώ να διαμορφώσω κάπως την μια μεριά του δίσκου έτσι ώστε να μην μετακινώ όλα μου τα δεδομένα και κάνω διαμορφώσεις και τα συναφή?Υπάρχει τρόπος να την γλιτώσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους..Πριν καιρό είχα διαμορφώσει τον δίσκο μου και τον χώρισα σε 2 μέρη..Σήμερα ήρθε η μέρα για να του περάσω το λειτουργικό!!Εδώ υπάρχει το πρόβλημα!!!Μου λέει πως ο τύπος των διαμερισμάτων είναι δυναμικός και δεν μπορώ με τίποτα να περάσω τα windows..Στην άλλη μεριά υπάρχουν κανονικά τα δεδομένα μου..Και ερωτώ μπορώ να διαμορφώσω κάπως την μια μεριά του δίσκου έτσι ώστε να μην μετακινώ όλα μου τα δεδομένα και κάνω διαμορφώσεις και τα συναφή?Υπάρχει τρόπος να την γλιτώσω?

εγω εχω 500 giga στο laptop και εχω 350 για linux και 150 για windows... εχω κανει στα windows 3 φορες format.. τα αρχεια μου τα εχω στα linux  ετσι ....   δεν χανω ποτε τιποτα και εχει και εργαλεια για να διαμορφωνεις τα υπολοιπα... βαλε linux και διαμορφωσε τον... τα ubuntu εχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...