Προς το περιεχόμενο

H Εφαρμογη "ταδε" σταματησε να λειτουργει....


sidarta-7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδες....εχω ενα προβλημα εδω και λιγες μερες,,και ο υπολογιστης κρασαρει σε διαφορες εφαρμογες ασχετες μεταξυ τους,,,πχ skype,,sound forge,,,μεχρι και τα gadget για win (ρολοι,θερμοκρασιες κλπ)......δοκιμασα να κανω επαναφορα συστηματος,,και τπτ.

Γνωριζει αραγε καποιος τι μπορει να φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταινε τα σπασμενα win.. Ποτε δεν ηταν η αιτια για κατι κακο τα σπασμενα win..

 

Σε εσενα εχουν χαθει βασικα αρχεια-βιβλιοθηκες των windows και για αυτο δεν σου δουλευει τιποτα..

 

Ειτε τα εσβησες μονος σου χωρις να ξερεις, ειτε καποιο προγραμμα τυπου "cleaner-uninstalled", ειτε εφαγες ιό..

 

Κανε backup τα αρχεια σου και φορματ..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι σπασμένα - πειραγμένα τα windows, μπορεί από εκεί, να πηγάζει η αιτία του κακού.

 

Ποιος το είπε αυτό;

 

Δεν φταινε τα σπασμενα win.. Ποτε δεν ηταν η αιτια για κατι κακο τα σπασμενα win..

 

Ποιος το είπε αυτό; 

 

@TS

Δώσε παραπάνω λεπτομέρειες. Τι εννοείς ότι κρασάρει, τι σου κάνει δηλαδή; Τι κάνεις εκείνη τη στιγμή που το παθαίνει αυτό το pc σου; Από τι αποτελείτε ο υπολογιστής σου; Τι Windows έχεις; κ.λπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος το είπε αυτό;

 

 

Ποιος το είπε αυτό; 

 

@TS

Δώσε παραπάνω λεπτομέρειες. Τι εννοείς ότι κρασάρει, τι σου κάνει δηλαδή; Τι κάνεις εκείνη τη στιγμή που το παθαίνει αυτό το pc σου; Από τι αποτελείτε ο υπολογιστής σου; Τι Windows έχεις; κ.λπ.

Με το που παω να ανοιξω μια εφαρμογη,,,δειχνει ν φορτωνει λιγο,,και μετα μου βγαζει το μηνυμα που ειπα,,,χωρις κωδικο σφαλματος η κατι τετοιο....εκει πολυ απλα παταω ακυρο...και περιμενω να ξεκολλησει.

Εχω Win 7 (64),,και λαπτοπ με cpu I3-2310m ...4gb ram..500 hdd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν είναι σπασμένα - πειραγμένα τα windows, μπορεί από εκεί, να πηγάζει η αιτία του κακού.

Ποιος το είπε αυτό;

Δεν φταινε τα σπασμενα win.. Ποτε δεν ηταν η αιτια για κατι κακο τα σπασμενα win..

Ποιος το είπε αυτό;

 

@TS

Δώσε παραπάνω λεπτομέρειες. Τι εννοείς ότι κρασάρει, τι σου κάνει δηλαδή; Τι κάνεις εκείνη τη στιγμή που το παθαίνει αυτό το pc σου; Από τι αποτελείτε ο υπολογιστής σου; Τι Windows έχεις; κ.λπ.

Για πες μου πως θα δημιουργησω προβλημα σε πισι με σπασμενα win..Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σπασμένα να είναι τα windows δεν παιζει ρόλο ,έκτος και αν τα κατέβασε κάποιος από καμιά αγνωστη πηγή με 1500 ιούς

 

δοκίμασες να κάνεις repair με το cd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μου πως θα δημιουργησω προβλημα σε πισι με σπασμενα win..Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Λάθος πηγές κατεβασμένα, «λάθος εκδόσεις» (κάτι super wow εκδόσεις του στυλ Windows Ultimate Gold/Black/Fat/Slim/κι εγώ δεν ξέρω τι), λάθος loader. Μέχρι και προγραμματάκι έχω πετύχει που υποστηρίζει ότι σου αφαιρεί το WAT (!) ενώ σου περνάει από πίσω και 3-4 ιούς, έτσι για να έχεις. 

 

Όλα αυτά δημιουργούν προβλήματα ή είναι από μόνα τους πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι όλους τους παραπάνω λόγους είπα και εγώ αρχικά ότι μπορεί ( χωρίς να είμαι απόλυτη) αν είναι σπασμένα, να είναι εκεί η αιτία του κακου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...