Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμηση cpu-gpu-mobo-ram


Cpkdemian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο σου λεμε να μας πεις.Το συνολικο ποσο που διαθετεις για να σου πουμε αν αξιζει να πας σε αναβαθμιση γενικη αναλογα με το ποσο που διαθετεις ή να πας μονο για αλλαγη καρτας γραφικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπτικα στα παιχνιδια καθολου μα καθολου διαφορα.Μονο στο load και σε τιποτα αλλο.Οσο αφορα την αποκριση του συστηματος σου ναι,θα ανοιγουν κλεινουν ολα τα προγραμματα πιο γρηγορα τα οποια θα ειναι εγκατεστημενα στον ssd..Πρεπει να πας πει ομως ακριβως την χρηση του υπολογιστη που θελει να κανει,το ποσο που διαθετει και αλλα..Καλυτερα ας συμπληρωσει την φορμα αναβαθμισης για να μπορεσουμε να τον βοηθησουμε καλυτερα..

ελα αληθεια? τι δεν καταλαβες  απο αυτο που ειπα... μιλησε κανενανς για παιχνιδια?οπτικα σου ειπα οτι θα δει διαφορα...

οχι στα games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το θεμα εχει ως εξης. Μου προτεινε ο καταστηματαρχης αν δωσω την mobo-cpu με 170 ευρω μου πουλαει τον i3 και μια Normal μητρικη( δεν γνωριζω λεπτομεριες μαρκας). Εγω λεω για oc με την ιδια καρτα και βλεποντας πως παει το θεμα μπορει να αγορασω και μια καρτα και ειμαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα προγραμματα που χρησιμοποιω (mathematica-matlab-κτλπ) τρεχουν πολυ καλα. στα παιχνιδια αρχισε να κολαει γιατι οπως ειπα και πριν μπορει να βαλω ενα game που το επαιζα πριν 2-3 χρονια full και τωρα κολαει γι αυτο αλλαξα γνωμη οσον αναφορα την αγορα cpu



και το προβλημα με την καρτα το ξερετε οτι οταν ειναι πολυ καλη σε σχεση με το cpu εμφανιζετε το προβλημα του bottleneck αν ειμαι σωστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...