Προς το περιεχόμενο

στυλό που σβήνει


stroumfita1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω ακούσει για κάτι στυλό που σβήνουν.

βρήκα αυτό στο νετ.

 

 

έχει χρησιμοποιήσει κανείς; είναι σαν κανονικό στυλό στο χαρτι; ο άλλος καταλαβαίνει ότι το έχεις σβήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλανε παντου τετοια.ναι γραφουν κανονικα λιγο πιο απαλα απο νορμαλ στυλο αλλα κανονικα.δεν ξερει αλλως τη διαφορα.κοιτα σε κανα τζαμπο,μαχ θα εχουν κανα φτηνο να δοκιμασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ειχα παρει ενα τετοιο πριν λιγο καιρο. Σβήνει αλλά με μια γομα που έχει στο καπάκι (δεν δοκιμασα με κανονικη) αλλά δεν σβήνει τόσο καλά όσο σβήνεις ενα μολυβι επίσης έχει κακη ροη στο γράψιμο, δεν μπορω να πω ότι μου αρεσε ιδιαιτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι να το ξεχασει ?

Και καλά δεν επιτρέπεται. Ναι μεν αν δε πουν κάτι οι επιτηρητές μπορείς να το χρησιμοποιήσεις, αλλά αν το καταλάβει ο εξεταστής μπορεί να πέσει και μηδενισμός. Ακραία περίπτωση, αλλά γιατί να το κάνεις;

Επίσης, υπάρχει κίνδυνος με τη θερμότητα να αλλοιωθεί/σβηστεί το περιεχόμενο του έγγραφου. Αυτό βέβαια δε ξέρω κατά πόσο ισχύει.

 

617743

Την βρήκα σε άλλη κοινότητα. Όντως, αυτή η οδηγία αναφέρεται στις οδηγίες των πανελληνίων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα είναι να γράφω και να μη νομίζει ο άλλος ότι είναι π.χ κανένα μολύβι.

το αν γράφει λίγο απαλά δε με πειράζει.

έχω και στυλούς που γράφουν αραια, που ρίχνουν πολύ μελάνι. αλλά καταλαβαίνεις ότι είναι στυλός.

 

και επίσης με απασχολεί αν σβήνει καλά. να μη φαίνεται τίποτα δηλαδή από κάτω. ίσως αν γράφω μαλακά.

 

αυτό με τη θερμότητα είναι τοσο ανησυχητικό;

δε θα το βάλω σε φούρνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό με τη θερμότητα είναι τοσο ανησυχητικό;

δε θα το βάλω σε φούρνο.

Δε γνωρίζω αν ισχύει. Παρ'όλα αυτά, όσα ανέφερα μου τα έχει πει καθηγητής που είναι σε εξεταστικό κέντρο για πανελλήνιες.

 

Σίγουρα μπορείς να γράψεις, αν δε καταλάβουν κάτι οι επιτηρητές, αλλά παίρνεις μαζί σου και το ρίσκο να γίνει η στραβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τον συγκεκριμενο pilot. γράφει μια χαρά. επισης σβήνει μόνο με τη γομα που εχει απο πίσω. δε ξέρω τι έχουνε κανει :P

καλα για επισημο γραψιμο ουτε καν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τον συγκεκριμενο pilot. γράφει μια χαρά. επισης σβήνει μόνο με τη γομα που εχει απο πίσω. δε ξέρω τι έχουνε κανει :P

καλα για επισημο γραψιμο ουτε καν...

 

δε κατάλαβα πως το εννοείς το για επίσημο ούτε καν.

 

δηλαδή μπορούν να το καταλάβουν με το μάτι ή δε θα το ρίσκαρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιπ οφ ντευ

Αμα σας ρωτησει κανεις αμα δεχεστε επιταγες,λετε ναι και του προσφερετε ευγενικα το στυλο σας.Την υπογραφη του την εχετε,και με το ποσο μπορειτε να παιξετε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε κατάλαβα πως το εννοείς το για επίσημο ούτε καν.

 

δηλαδή μπορούν να το καταλάβουν με το μάτι ή δε θα το ρίσκαρες;

 

μπορει να γίνει τίποτα και να σβηστει η μιση λέξη ξερω γω. θα το ρίσκαρες να καταστραφεις για ενα στυλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως μου θύμισες να ξεθαψω κατι τετοιους στυλους που ειχα.αυτοι που εχω σβηνουν με ολες τις γομες.οσο για τα επισημα ναι δεν κανει.που να πας να μπλεξεις καλυτερα το νορμαλ.ασε που δεν σβηνει και 100%.για απλα πραγματα ειναι οκ πχ εγω για να γραψω μια προταση κανω συνεχεια μουτζουρες so βολευει..νομιζω οτι ειναι οσο αξιοπιστο ειναι και ενα μολυβι(βασικα δεν ειναι :P  ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...