Προς το περιεχόμενο

Δεν έχω σταθερή ταχύτητα..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερίζω και ζητώ την βοήθειά σας προσπαθώντας να είμαι σύντομος.

 

Είμαι συνδρομητής στην HOL τρία χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα όταν ξαφνικά η συνδεσή μου (24αρα) γίνεται ασταθής οπότε τηλέφωνο τεχν.υποστ. η οποία διαπιστώνει συνακρόαση, δηλωνει βλάβη στον ΟΤΕ, σε 6 ημέρες διορθώνεται και έχω ξανά 650 kbytes download (έτσι λέει) το test connection του ps3.

Mετά από 4 ημέρες έχω τηλ. από HOL για το πρόβλημα μου ότι θα έρθουν μαζί με τεχνικό του ΟΤΕ για να επιλύσουν το πρόβλημα μου! Άλλαξε ο ΟΤΕτζης ένα καλώδιο και η ταχύτητα ανέβηκε στα 800kbytes με το ίδιο test.

Για ένα δίωρο όμως γιατί από τότε η ταχύτητα ανεβοκατεβαίνει δραματικά μερικές φορές με πετάει από το PSN. Στην HOL μία δεν βλέπουν λάθη στην γραμμή μου, μία βλέπουν και στέλνουν τεχνικό ο οποίος δεν βρίσκει λάθη ή βρίσκει και φωνάζουν ΟΤΕ ο οποίος περνάει και όλα είναι μια χαρά και ξανά από την αρχή...

Ένας φίλος μου είπε ότι αποσυγχρονίζει και να δω με το pingplotter και server google τι μου δίνει....

Αποτέλεσμα 40-75 ping και ξαφνικά .....>1000, έλεος μα σε μια γραμμή τέλεια και καλοπροσεγμένη από ΟΤΕ & HOL..?

 

Συγνώμη αν κούρασα, αν υπάρχει καμμιά ιδέα καλοδεχούμενη αλλιώς με βλέπω να παρατάω τα online games....ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...