Προς το περιεχόμενο

Νέες λειτουργίες και δυνατότητες στο ανανεωμένο www.cosmote.gr


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Ένα ολοκληρωμένο, εύχρηστο online κατάστημα με αποκλειστικές προσφορές και δυνατότητες διαχείρισης λογαριασμού προσφέρει το ανανεωμένο www.cosmote.gr.

 

Στην ανανεωμένη ιστοσελίδα της COSMOTE, στην οποία ξεχωρίζουν η εύκολη πλοήγηση, το καθαρό design, οι νέες λειτουργίες, και η έμφαση στις online αγορές, οι χρήστες μπορούν να εκμεταλλευτούν αποκλειστικές online πρόσφορες, να αγοράσουν με ευκολία το πρόγραμμα και τη συσκευή που επιθυμούν, να ανανεώσουν εύκολα το συμβόλαιό τους και να ενημερωθούν για προϊόντα και υπηρεσίες.

 

Οι συνδρομητές της COSMOTE έχουν, επιπλέον, έναν εύκολο και άμεσο τρόπο να ενημερώνονται αναλυτικά για το λογαριασμό τους , καθώς και για το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας, των μηνυμάτων και της ογκοχρέωσης. Μέσω του My COSMOTE οι πελάτες μπορούν να διαχειριστούν το λογαριασμό τους, καθώς και την ανάλυση των κλήσεων, να ενεργοποιήσουν και να απενεργοποιήσουν τις υπηρεσίες που επιθυμούν και να αλλάξουν οικονομικό πρόγραμμα.

 

post-1-0-65638900-1364825686_thumb.jpgpost-1-0-55919700-1364825689_thumb.jpg

 

Τέλος, μέσα από την ενότητα της Εξυπηρέτησης, οι πελάτες της COSMOTE μπορούν να αναζητήσουν πληροφορίες για διάφορα θέματα που αφορούν την σύνδεσή τους και να επικοινωνήσουν με την Εξυπηρέτηση Πελατών της εταιρείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά έβγαλαν κι app για να βλέπουν το υπόλοιπο αυτοί με προγράμματα κι όχι με κάρτες, ΜΕΓΑΛΕΙΑ! fix'd

 

Εγώ λέω να κάνουνε κάτι και με το σήμα, ώρες ώρες αισθάνομαι ότι πληρώνω τζάμπα τα MB στη σύνδεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

με το σήμα, αν δεν σταματήσει η γκρίνια των κατοίκων μόλις βλέπουν κεραία στην περιοχή τους, δεν πρόκειται να δεις βελτιώση...

 

πέρασε πριν μερικές βδομάδες μια γειτόνισσα που μάζευε υπογραφές για φύγει μια undercover κεραία στη περιοχή, κρίμα που δεν ήμουν στο σπίτι για να ρίξω πανηγυρικό άκυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το σήμα, αν δεν σταματήσει η γκρίνια των κατοίκων μόλις βλέπουν κεραία στην περιοχή τους, δεν πρόκειται να δεις βελτιώση...

 

πέρασε πριν μερικές βδομάδες μια γειτόνισσα που μάζευε υπογραφές για φύγει μια undercover κεραία στη περιοχή, κρίμα που δεν ήμουν στο σπίτι για να ρίξω πανηγυρικό άκυρο...

Προτιμω να μην εχω σημα παντως. Ειδικα λιγο πιο πανω στη γειτονια μου κανα 300 μετρα, οπου βρισκονται 2 σχολεια και το ενα σε ακτινα 50 μετρων -.-. Φυσικα η κεραια παρανομη και φουλ καλλυμενη χωρις να ενημερωσουν τη γειτονια οτι θα βαλουν μια κεραια (5 χρονια τωρα). Και ας μη δεχομασταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμω να μην εχω σημα παντως. Ειδικα λιγο πιο πανω στη γειτονια μου κανα 300 μετρα, οπου βρισκονται 2 σχολεια και το ενα σε ακτινα 50 μετρων -.-. Φυσικα η κεραια παρανομη και φουλ καλλυμενη χωρις να ενημερωσουν τη γειτονια οτι θα βαλουν μια κεραια (5 χρονια τωρα). Και ας μη δεχομασταν.

 

Προτιμάς τον καρκίνο δηλαδή; Διότι όσο λιγοστεύουν οι εκπομποί, και το κινητό δυσκολεύεται να κλειδώσει σε κεραία (ή έστω το σήμα είναι ισχνό) τόσο πιο πολύ εκπέμπει. Όταν έχεις φουλ σήμα η εκπομπές είναι ελάχιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...