Προς το περιεχόμενο

i-herb ακόμα περιμένω...


vk13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εχουν περάσει 3,5 εβδομάδες και ακόμα περιμένω να έρθουν κάποια πράγματα ενώ άλλες φορές σε 15 μέρες ήταν εδώ.

 

Τι μπορώ να κάνω; Θα απαντήσουν αν τους στείλω ή όχι;;; ¨Εχει τύχει σε κανέναν;

 

Βοήθεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Update: Tελικά το δέμα ήρθε σήμερα μετά από 50 μέρες από την ημέρα που έγινε η παραγγελία. Δεν μου έχει ξανατύχει από  Iherb ειδικά...

 

Όλο αυτό τον καιρό H iherb Μου απάντησε σε κάνα δυο  email που τους έστειλα λέγοντας μου ότι δεν μπορεί να κάνει τίποτα και ότι λυπούνται και ιστορίες...

 

Σε επικοινωνία με το ταχυδρομείο της περιοχής μου επίσης η εξυπηρέτηση τους ήταν εξαιρετική παρόλο τα πικρόχολα σχόλια που διαβάζω πολλές φορές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι καλά που ήρθαν να λες. :-)

Εγώ μετά απο 50 ημέρες, θα τα' χα ξεγράψει.

 

 

 Κι εγώ αυτό έκανα...

 

Άσε που ξαναέκανα ακριβώς την ίδια παραγγελία πριν μερικές μέρες και όταν μου έφερε το δέμα ο ταχυδρόμος του είπα ότι αυτό είναι καινούρια παραγγελία και ότι το παλιό χάθηκε, γιατί θυμόταν την περίπτωση μου και με ρώτησε.

 

Κοιτάζω μετά από λίγο ημερομηνία και βλέπω 7 Μαρτίου στο κουτί... Ελπίζω να έρθει και το καινούριο όμως...

 

Πάντως να ξαναπώ ότι παραγγέλνω συχνά από iherb αμαζον και ebay. Ποτέ από Iherb δεν έκαναν πάνω από 15 μέρες, το καλοκαίρι σε 8 μέρες ήταν εδώ . Από Κορέα μόνο μου αργούν κάποια περίπου 20-30 μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχα! Απλα επικο μαγκες μου! Βορεια ή Νοτια Κορεα εννοει ο φιλος παραπανω!!

 

Εμενα το περισσοτερο που εκανε ειναι 3 εβδομαδες αλλα ηταν Χριστουγεννα, αργει στις εορτες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...