Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω χώρο για να διοργανώσω πάρτυ


ScarfaceAC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδια, θελω να κανω ενα παρτακι που να εχει εισοδο και να πουλαω ποτα με δικο μου dj δικα μου ποτα κτλ. Θελω βοηθεια στο τι χωρο πρεπει να βρω που θα τον βρω (που εχει) και ποσο κοστιζει!!!!!!! Ευχαριστω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξου για Χαλάνδρι μεριά. Έχει αρκετούς χώρους και με λίγα λεφτά. Βέβαια αν πουλάς είσοδο παίζει να έχεις πρόβλημα. Είχα ένα τηλ. αν το βρώ θα στο στείλω σε π.μ. (αν και λίγο δύσκολο γιατι έχει περάσει καιρός)


edit:

Έλα σου έφεξε, το βρήκα. Σου έστειλα π.μ. Μία φίλη μου έκανε, γαμάτος χώρος και έχει και μπαρ μέσα (χωρίς ποτά έτσι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω..αλλα χαλανδρι ειναι μακρια..τωρα,αν ξερει καποιος απο παλαιο φαληρο νεα σμυρνη και εκει γυρω μερια ας σφυριξει τπτ!\

Εκτος απο αυτο θελω να μου πειτε γνωμες..θελω να εχει εισοδο με ποτο και αν θελει καποιος να πιει κιαλλο να τα πληρωνει η κατι τεοιο ξερω γω..μηπως ειναι καλυτερο το beach party? ακουω γνωμες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχετε τουλ.1,5χιλ. τοτε ναι θα βρεις...

χωρος,φωτα,ηχεια,ποτα...

http://www.insomnia.gr/topic/279822-χώρος-για-παρτυ/page-2#entry2969605

http://www.google.gr/#hl=el&tbo=d&sclient=psy-ab&q=αποθηκη+ντον+κορλεονε+μοσχατο&oq=αποθηκη+ντον+κορλεονε+μοσχατο&gs_l=hp.3...38378.40350.1.40445.8.8.0.0.0.0.160.1055.0j7.7.0...0.0...1c.1.m1TxiEKh3AE&pbx=1&fp=1&bpcl=39650382&biw=1680&bih=887&bav=on.2,or.r_qf.&cad=b

και οι σχολες χορου.ρωτα γνωστους/ες που πανε χορο και ρωτα τους αν αξιζε η αιθουσα που κανουν τα event.

 

ξερει κανεις ινφο για ενα παλιο εργοστασιο που χει χωρο κ καναν παρτυ,εκει που ναι κ τα μπουζουκια απο την σειρα "μαυρα μεσανυχτα"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια, θελω να κανω ενα παρτακι που να εχει εισοδο και να πουλαω ποτα με δικο μου dj δικα μου ποτα κτλ. Θελω βοηθεια στο τι χωρο πρεπει να βρω που θα τον βρω (που εχει) και ποσο κοστιζει!!!!!!! Ευχαριστω ;)

Τι παρτυ θες να κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ενδιαφερομαι για χωρο προς κεντρο μερια αν ξερει καποιος .

Τσεκαρε την αποθηκη στην πειραιως βεβαια ειναι κανα 1000+ τετραγωνικα οπως την εκοψα. Για πιο μικρη εχω υποψην μ μια π ειναι στα πετραλωνα αμα θες -μαλλον- μπορω να βρω τηλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παρτυ θες να κανεις?

Θελω να ασχοληθω με το djing και θελω να ''παρουσιασω'' μια δουλεια που εχω ετοιμασει, κατι σαν τους χορους που κανουν τα σχολεια για να μαζεψουν λεφτα..κατι τετοιο σκεφτομαι..επισης θα ειναι και αλλα παλικαρια με εμπειρια πανω σαυτο..με λιγα λογια ενα παρτυ φωτα μουσικη και 15ε εισοδο αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε την αποθηκη στην πειραιως βεβαια ειναι κανα 1000+ τετραγωνικα οπως την εκοψα. Για πιο μικρη εχω υποψην μ μια π ειναι στα πετραλωνα αμα θες -μαλλον- μπορω να βρω τηλ.

ποια αποθηκη?

 

@scarface τι ειδος παιζεις? εδω δεν πανε να ακουσουν τους γνωστους dj θα ρθουν σε σας?

το βασικοτερο πως θα μαθουν οτι παιζετε εκει κτλ κτλ?με 15ε πανε σε κλαμπ μπουζουκια και πινουν και ποτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια αποθηκη?

 

@scarface τι ειδος παιζεις? εδω δεν πανε να ακουσουν τους γνωστους dj θα ρθουν σε σας?

το βασικοτερο πως θα μαθουν οτι παιζετε εκει κτλ κτλ?με 15ε πανε σε κλαμπ μπουζουκια και πινουν και ποτο..

Μαζι σου..για αυτο και το πλανο εχει αλλαξει..σκεφτομαι 15ε και οτι πιουν τσαμπε..;) εκει πονταρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζι σου..για αυτο και το πλανο εχει αλλαξει..σκεφτομαι 15ε και οτι πιουν τσαμπε.. ;) εκει πονταρω

Θα μπέις μέσα άσχημα ή θα αδειάσει το μπαρ σε 1,5 ώρα και μετά θα αρχίσουνε να σπάνε...

 

Συμβουλή, πάρε ΠΟΛΛΑ ποτά (οτι δεν ανοίξεις το γυρνάς πίσω - εμείς έτσι κάνουμε) και μην κάνεις αυτό που είπες στο προηγούμενο ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...