Προς το περιεχόμενο

Καλύτερη κονσόλα: PS3 VS XBOX


kostasxios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ποια κονσολα μου πρωτνετε για on line gaming?τα υπερ και τα κατα πανω κατω τα ξερω,και για την ετησια συνδρομη του xbox.θελω να παιζω οσο γινετε χωρις προβληματα.θελω τι γνωμη σας

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποια κονσολα μου πρωτνετε για on line gaming?τα υπερ και τα κατα πανω κατω τα ξερω,και για την ετησια συνδρομη του xbox.θελω να παιζω οσο γινετε χωρις προβληματα.θελω τι γνωμη σας

Γιατι ρε παιδια δεν σεβεστε την επιθυμια του αλλου που μπαινει εδω για να βοηθηθει; Μπορει να μην εχει χρηματα, μπορει να γουσταρει αυτη τη γενια με το πλεονεκτημα οτι μπορει να παιξει πολλα και φθηνα παιχνιδια. Πρεπει δηλαδη να τον κραζουμε;

Ξερω οτι εχουν χιλιοειπωθει αλλα τι να πρωτοδιαβασει μεσα σε τοσες σελιδες που εχουν τα τοπικ

XBOX δεν εχω αλλα απο τι διαβαζω που λενε τα παιδια εχει καλυτερο και πιο σταθερο online στο οποιο ομως για να παιξεις χρειαζεσαι συνδρομη. Καπου 37 ευρω το χρονο. Επισης εχει και πιο ωραιο user interface λενε. Αν δεν εισαι συνδρομητης ενα παιχνιδι που αγορασες δεν μπορεις να το παιξεις δωρεαν online. Παραδειγμα αγορασες το ΠΕΣ; Θα πρεπει να πληρωνεις τη συνδρομη στο XBOX Live για να παιζεις.

Στο ΠΣ3 το online ειναι δωρεαν δηλαδη οτι παιχνιδι εχεις αγορασει το παιζεις δωρεαν σε μερικες περιπτωσεις βαζοντας τον κωδικο που εχει μεσα στο δισκακι (Online pass). Επισης υπαρχει και συνδρομητικη υπηρεσια παλι με 37,5 ευρω το χρονο την οποια αν βαλεις τωρα σου δινει + 3 μηνες επιπλεον με την οποια μπορεις να εχεις δωρεαν downloaded digital παιχνιδια (μιλαμε για καλους τιτλους). Ορισμενες φορες εχω παρατηρησει κολληματα σε online play κατα καιρους, τα οποια ομως το τελευταιο 3μηνο-4μηνο εχουν διορθωθει.

 

Δες και αυτο ισως σε βοηθησει

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MtiD_CIZcDs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μικρή λεπτομέρεια. 37 ευρώ είναι το 14μηνο. H 12μηνη έχει 34. 

 

Επίσης, δεν ξέρω πώς σκοπεύεις να παίζεις και αν έχεις φίλους με κονσόλες, αλλά αν έχεις λάβε το κι αυτό υπόψη σου. Θα σου πρότεινα και να δοκίμαζες και τη μία κονσόλα και την άλλη, ώστε να δεις ποιο χειριστήριο σε βολεύει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.κατι τελευταιο,για να παιξω on line τι ταχυτητα χρειαζετε να εχω??εχω 2αρα τωρα

Με 2άρα φίλε νομίζω δεν πας πουθενά, ειδικά με τις ταχύτητες που πιάνουμε στην Ελλάδα θες 24 τουλάχιστον (που ποτέ δεν είναι τόσα βέβαια). Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...