Προς το περιεχόμενο

Cosmote 300' προς whats up και 100' προς όλα


Xvipes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το F2G (η wind δλδ) από σήμα πως πάει?

Γενικώς δεν έχω κανένα προβλημα στην Αθήνα που μένω και το 3G είναι μια χαρά...Αλλά και σε διάφορα μέρη που έχω πάει και παλιότερα έκανε κόμπλες τώρα είναι καλύτερα τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα "σήμα της Wind" έχει πολυσυζητηθεί εδώ και δεν έχουμε βγάλει άκρη. Άλλοι είναι ικανοποιημένοι, άλλοι όχι. Εγώ πάντως δεν έχω παράπονο αλλά δεν έχω πάει και σε κανένα βαθύ φαράγγι όσο καιρό έχω f2g. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα "σήμα της Wind" έχει πολυσυζητηθεί εδώ και δεν έχουμε βγάλει άκρη. Άλλοι είναι ικανοποιημένοι, άλλοι όχι. Εγώ πάντως δεν έχω παράπονο αλλά δεν έχω πάει και σε κανένα βαθύ φαράγγι όσο καιρό έχω f2g. 

ενω οταν ε΄'ιχες voda και cote πήγαινες συνέχεια για trekking; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω οταν ε΄'ιχες voda και cote πήγαινες συνέχεια για trekking; :P

 Α να γεια σου! Αν είσαι extreme τυπάς και ξημεροβραδιάζεσαι στα φαράγγια, να ανησυχήσεις για το σήμα. Εσύ (όχι εσύ mardukas) που πίνεις φραπέδες όλη μέρα κάπου στο κέντρο της Αθήνας, τι αγχώνεσαι; Μη χάσεις κάνα mail ή καμιά κλήση;;;

 

Ήμαρτον Θεούλη μου... όλοι αρχοντοχωριάτες γίναμε ξαφνικά και θέλουμε φουλ σήμα ΠΑΝΤΟΥ!

 

Αλλά προσοχή, δεν θέλουμε ακτινοβολία απ' τις κεραίες. Θέλουμε το σήμα να έρχεται μόνο του, απ' το διάστημα.

 

Λοιπόν, προτιμώ εταιρεία politically correct σαν τη Wind που δεν μας έχει φλομώσει στις κεραίες μέχρι να ψοφήσουμε, παρά σήμα στην Κωλοπετεινίτσα και καρκίνο!

 

Ουφ, τα είπα και ξαλάφρωσα....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ντε μη φάω και ξύλο :P


Απλά με cosmote δεν είχα ποτέ θέμα και δεν έχω αλλάξει ποτέ πάροχο.

Μόλις τελειώσει αυτός ο μήνας πάω για αλλαγή πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε μα κι' αυτό να πρέπει να ξέρεις τι έχει ο άλλος για να ξέρεις αν θα του κάνεις αναπάντητη ή κανονική κλήση...νισάφι! :P Πολλά λεπτά προς όλους με λίγα λεφτά, αυτό είναι η καλύτερη επιλογη ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγω σκεπτομαι να τη χαιρετησω τον κοτε 

Με f2go με 10ε εχεις 300+200+200 +500ΜΒ ?

με αυτο ?
http://www.wind.com.gr/gr/...f2g/free2surf/

 

 

Ακυρο 

με 10 ε παιρνω 
300 + 200 +200 (700 λεπτα)
ή 500μβ +200 + 200 (400 λεπτα + 500ΜΒ)

 

ενψ με κοτε με 5ε 300' προς whats και 60 προς ολους για 15 μερες 

Επεξ/σία από adi32
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ντε μη φάω και ξύλο :P

 

Απλά με cosmote δεν είχα ποτέ θέμα και δεν έχω αλλάξει ποτέ πάροχο.

Μόλις τελειώσει αυτός ο μήνας πάω για αλλαγή πάντως.

Πιστεύω πως τα σοφά μου λόγια σε έπεισαν. Να με θυμηθείς καθώς θα παίρνεις την καινούρια σου sim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι δεν χρειαζεται κανείς ψήσιμο για να μεταφερθει f2g, μιλαει από μόνη της η προσφορά του ;)

Εντάξει, αλλά περί σήματος έπρεπε να γίνει η κουβέντα για άλλη μια φορά γιατί απ' ότι φαίνεται έχει επικρατήσει ευρέως μία άποψη-αίσθηση για το σήμα της Wind που πλέον δεν ισχύει οπότε κάπως πρέπει να το σώσουμε εμείς που έχουμε f2g και θέλουμε να αποκτήσουν και όλοι οι υπόλοιποι - το λέω δε ντρέπομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αλλά περί σήματος έπρεπε να γίνει η κουβέντα για άλλη μια φορά γιατί απ' ότι φαίνεται έχει επικρατήσει ευρέως μία άποψη-αίσθηση για το σήμα της Wind που πλέον δεν ισχύει οπότε κάπως πρέπει να το σώσουμε εμείς που έχουμε f2g και θέλουμε να αποκτήσουν και όλοι οι υπόλοιποι - το λέω δε ντρέπομαι.

αυτά με το κακό σήμα της wind ήταν ...last year :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...