Προς το περιεχόμενο

αγορά κουτιού


athina007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,θέλω να αγοράσω ενα κουτι γιατι αυτό που εχω ειναι μικρό αφού έχω την asrock z77pro3 και χωράει ίσα ίσα στο κουτι.θέλω να αγοράσω ενα κουτι που να χωράει τίς μεγάλες κάρτες γραφικών αφού θα παρω κάποια καινούργια,να εχει καλό airflow και καλή εμφάνιση θέλω να μου πειτε γνώμες δίνω έως και 70 ευρώ πανω κάτω.εγω έχω δει αυτό :http://www.skroutz.gr/s/1973119/Thermaltake-Commander-MS-I-VN400A1W2N.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το καλή εμφάνιση δε το παίρνω υπόψιν μου καθώς η δικιά σου γνώμη με την δικιά μου μπορεί να διαφέρουν.

Στα 70 ευρώ θα πήγαινα σε ένα απο τα παρακάτω

 

Xigmatek Midgard II

Corsair 300r

Βitfenix Shinobi

 

Αλλά καλό είναι πέρα απο τη μητρική να μας πεις μία και το Hardware σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,θέλω να αγοράσω ενα κουτι γιατι αυτό που εχω ειναι μικρό αφού έχω την asrock z77pro3 και χωράει ίσα ίσα στο κουτι.θέλω να αγοράσω ενα κουτι που να χωράει τίς μεγάλες κάρτες γραφικών αφού θα παρω κάποια καινούργια,να εχει καλό airflow και καλή εμφάνιση θέλω να μου πειτε γνώμες δίνω έως και 70 ευρώ πανω κάτω.εγω έχω δει αυτό :http://www.skroutz.gr/s/1973119/Thermaltake-Commander-MS-I-VN400A1W2N.html

 

Δυστυχώς στα 70 ευρώ δεν έχεις την πολυτέλεια της επιλογής με βάση το γούστο. Κι αυτό γιατί είναι οριακό το ποσό ώστε να πληρούνται ορισμένα στάνταρ χαρακτηριστικά οπότε το γούστο (πρέπει να) μπαίνει σε δεύτερη μοίρα.

 

+1 σε αυτά που σου πρότεινε η karmen με προτίμηση στα δύο τελευταία. Αν φτάσεις στο 100αρικο, θα ανοίξουν οι επιλογές σου

οπότε είναι πολύ πιθανό να βρεις κάτι που και καλό είναι και σου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς στα 70 ευρώ δεν έχεις την πολυτέλεια της επιλογής με βάση το γούστο. Κι αυτό γιατί είναι οριακό το ποσό ώστε να πληρούνται ορισμένα στάνταρ χαρακτηριστικά οπότε το γούστο (πρέπει να) μπαίνει σε δεύτερη μοίρα.

 

+1 σε αυτά που σου πρότεινε η karmen με προτίμηση στα δύο τελευταία. Αν φτάσεις στο 100αρικο, θα ανοίξουν οι επιλογές σου

οπότε είναι πολύ πιθανό να βρεις κάτι που και καλό είναι και σου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

athina007 δες σε παρακαλώ αυτό εδώ το review

 

http://www.techpowerup.com/reviews/Xigmatek/Midgard_2/

 

edit: απλά έχε υπόψιν σου ότι η μητρική που έχει μέσα αυτός είναι πιο πλατιά απο την δική σου. Είναι eATX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αμα ειναι να αξίζει τα λεφτά για κατι που θάναι στα 80-90 σιγα..κανω οικονομία και τα περνω..απλα να μην ειναι και τιποτα θηρίο που χωράει ας πουμε 2μητρικές,10 ανεμιστήρες και να πιάνει όλο το γραφείο μου τα έχω δει και αυτα..

 

athina007 δες σε παρακαλώ αυτό εδώ το review

 

http://www.techpowerup.com/reviews/Xigmatek/Midgard_2/

 

edit: απλά έχε υπόψιν σου ότι η μητρική που έχει μέσα αυτός είναι πιο πλατιά απο την δική σου. Είναι eATX

 

Ειναι αθόρυβο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο έδωσα για να το διαβάσεις, όχι για να σου πω την περίληψη εγώ ρε συ. Εσύ θα το αγοράσεις.

Δες τουλάχιστον πλεονεκτήματα μειονεκτήματα και θα πάρεις την απάντηση σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αμα ειναι να αξίζει τα λεφτά για κατι που θάναι στα 80-90 σιγα..κανω οικονομία και τα περνω..απλα να μην ειναι και τιποτα θηρίο που χωράει ας πουμε 2μητρικές,10 ανεμιστήρες και να πιάνει όλο το γραφείο μου τα έχω δει και αυτα..

 

 

 

Ειναι αθόρυβο?

Για αυτο σου εδωσε midi tower,αυτα τα τεραστια ειναι τα full tower.Παντως σε θεμα θορυβου μην περιμενεις πολλα,Τα ανεμηστηρακια που βαζουν σε στοκ κουτια ειναι σαπια,σαν τρακτερ κανουν

Παντως εγωθα πηγαινα για haf 920.Ειναι φοβερο κουτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...