Προς το περιεχόμενο

το καλοκαιρακι πλησιαζει..!!


lefterhs13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

φιλε οχι δεν ειναι ετσι οπως τα λες δεν ειναι λεφτα που τα πεταω ειναι μια σημαντικη αναβαθμιση η ψυχτρα...!!!!

 

Με συγχωρείς πολύ αλλά όλο το συστημά σου χρειάζεται αναβάθμιση. Ο 4500 δεν έχει και τις τρελές απαιτήσεις για ψύξη. Από το να πετάς λοιπόν 30-40 ευρώ για cpu-cooler κάθε χρόνο μαζεψέτα και πήγαινε σε ολική αναβάθμιση ή έστω βάλε κάτι παραπάνω και πάρε SSD.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεσαι τιποτα.!!Ενα καθαρισμα και εισαι ποταν παιζω ενα game το wot μερικες φορες εκει που παιζω σβινει το pc..

 

Με συγχωρείς πολύ αλλά όλο το συστημά σου χρειάζεται αναβάθμιση. Ο 4500 δεν έχει και τις τρελές απαιτήσεις για ψύξη. Από το να πετάς λοιπόν 30-40 ευρώ για cpu-cooler κάθε χρόνο μαζεψέτα και πήγαινε σε ολική αναβάθμιση ή έστω βάλε κάτι παραπάνω και πάρε SSD

 

σε πληροφορω οτι πεταει το pc εκανα και ενα o/c δεν χρειαζομαι τιποτα..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε για αστείο ,δεν χρειάζεσαι άλλη ψύχτρα.Οι θερμοκρασίες είναι πολύ χαμηλές.

Τώρα όπως σου είπα και πριν ,αν έχεις λεφτά για πέταμα ή το κάνεις για χόμπι προχώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεσαι τιποτα.!!Ενα καθαρισμα και εισαι πενα!

 

οταν παιζω ενα game online το wot μερικες φορες κλινει το pc.. μοτ ειπε ενας τεχνικος οτι ανεβαζει θερμοκρασιες η καρτα μου και αλαξα το ανεμιστιρακι αλλα παλι τα ειδια..τοτε του ειπα κ μου λεει να αλαξω και του επεξεργαστι..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερχεται το καλοκαιρακι, και η ορθογραφια φευγει. 

προβλημα μου...

 

Αρχικά γύρνα στοκ τον επεξεργαστη!!!

Και παίξε πάλι το παιχνίδι έχοντας ανοιχτο το hw!!

Και ανένασε παλι φωτο!!!

 

εχω προγραμμα που μπορω να το παω στο μεγιστο τον επεξεργαστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πληροφορω οτι πεταει το pc εκανα και ενα o/c δεν χρειαζομαι τιποτα..!!

 

Με 2GB RAM και επεξεργαστή 7ετίας το "πετάει" είναι μεγάλη κουβέντα, ή δεν έχεις δουλέψει σε νεότερο σύστημα ή η χρήση που κάνεις είναι πολύ απλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εντάξει δεν πετάει το pc!!Και με 400Mhz κατά πόσο είναι η διαφορά εμφανείς θα σε γελάσω.!!Μάλλον δεν έχεις κά

 

 

εμενα με ενδιαφερει να μην μου κανει προβληματα στο game δεν θελω τπτ παραπανο απο το υολογιστη αλιος δεν θα μηλαγαμε τωρα θα ειχα παρει αλλο..εφοσον μου το σηκονει και παι με 80 fps δεν με νοιαζει να κανω αναβαθμιση..!!

 

Με 2GB RAM και επεξεργαστή 7ετίας το "πετάει" είναι μεγάλη κουβέντα, ή δεν έχεις δουλέψει σε νεότερο σύστημα ή η χρήση που κάνεις είναι πολύ απλή.

 

4 ram εχω τωρα.. η χρηση που κανω ειναι απλη.. ενα fb youtube και wot τπτ αλο..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα με ενδιαφερει να μην μου κανει προβληματα στο game δεν θελω τπτ παραπανο απο το υολογιστη αλιος δεν θα μηλαγαμε τωρα θα ειχα παρει αλλο..εφοσον μου το σηκονει και παι με 80 fps δεν με νοιαζει να κανω αναβαθμιση..!!

 

 

4 ram εχω τωρα.. η χρηση που κανω ειναι απλη.. ενα fb youtube και wot τπτ αλο..!!

 

Για fb youtubeκαι ένα PIII μια χαρά είναι. Σου επαναλαμβάνω λοιπόν για τέτοια χρήση δεν χρειάζεσαι αλλαγή ψύκτρας. Αλλαγή πάστας ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: http://prntscr.com/zkohl">με 100% cpu

 

το στοκ δεν το γυρναω γιατι θα μου το παιζει με χαμηλα fps καλητερα θα το αφυσω εστι εξαλου σπανια το κανει αυτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...