Προς το περιεχόμενο

gps


alex85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιστευω οτι ειναι πολυ χρησιμο εργαλειο αν ειναι η δουλεια σου σε τετοιο στυλ.δηλαδη αν παρω ενα που μου μιλαει και του πω θελω να με πας στην ταδε οδο και μου πει στριψε τωρα αριστερα αλλα εκει γινονται εργα και ο δρομος δε περναει τι θα γινει?θα μου βρει αλλη κατευθηνση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για Ελλάδα μην περιμένεις να δουλεύουν τέτοιες υπηρεσίες,

και που μιλάει ελληνικά πάλι καλά να λες, συν της άλλης θα χρειάζεται και ίντερνετ.

 

θυμάμαι πριν 2 χρόνια υπήρχε ένα σχετικό gps με την ονομασία live

από τότε δεν το ξανά άκουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καινούριες συσκευές gps είναι πολύ φιλικές στη χρήση. Μην περιμένεις όμως ότι θα του πεις μόνο που θα πας και εκείνο θα σε πάει. Χρειάζεται και δυο-τρεις "χειροκίνητες" εντολές. Όσο για την ερώτηση για τα έργα, θα διαλέξεις εσύ κάποια πορεία (εννοώ δε θα στρίψεις όπως σου λέει) και εκείνο θα υπολογίσει και πάλι τη διαδρομή που θα σου προτείνει με βάση τα νέα δεδομένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαναπροσδιορίζεις διαδρομή. βάζεις ενδιαμεσο σημείο, που θα περασεις δλδ ενα διπλανο δρομο και σου βρίσκει καινουρια διαδρομη. στο igo το κανει αυτοματα αυτο. 

 

ας το βαλει καποιος mod στα gps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα κανουν και εκαναν επαναπροσδιορισμο...

μπορει να περασεις το στενο καταλαθος. αμεσως θα σου πει την επομενη γρηγοροτερη διαδρομη...

για να μην παρουσιαζουμε την ελλαδα σαν τριτοκοσμικη,το σεναριο να βρισκει και την κινηση στο δρομο ειναι υπηρεσια που την πληρωνεις(7ε τον μηνα!)

το rtf(δεν μου ρχετε εκεινο που λαμβανει την κινηση απο fm) δεν ξερω αν δουλεψε σε καποια χωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αν ακολουθήσεις άλλη πορεία απ αυτήν που σ έχει σχεδιάσει είτε λόγο έργων είτε γιατί ήσουν πίσω από ποδήλατο με ωραίο θηλυκό πάνω κάνει επαναπροσδιορισμό δηλαδή σ σχεδιάζει αμέσως καινούργια πορεία...

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...