Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τον παρήγγειλα και εγώ.

Βάλε εσύ την βενζίνη, να βάλω εγώ το καλέμι να σπάσουμε τα τόνερ αν έχουν γίνει πέτρα.

Πέρα απο την πλάκα, αυτός ο εκτυπωτής (αν δεν κάνω λάθος) κυκλοφορεί απο το 2002.

'Αρα, αν υπάρχουν πράγματι κομμάτια, μπορεί να είναι στην αποθήκη και πάνω απο 10 χρόνια.

Βέβαια έκανα μιά αναζήτηση στο internet για την διάρκεια ζωής των toner, και τα πράγματα είναι μάλλον ευχάριστα.

(Τουλάχιστον για τα toner της HP)

Αυτά τα τονερ είναι τεράστια... Ωστόσο και ο εκτυπωτής είναι πραγματικά τεράστιος... Εχουμε κατι παρόμοιους στη δουλειά, λιγο πιο καινούργια μοντέλα και πραγματικα είναι μαύρα σκυλιά ακόμα και με τα τονερ qconnect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα τονερ είναι τεράστια... Ωστόσο και ο εκτυπωτής είναι πραγματικά τεράστιος... Εχουμε κατι παρόμοιους στη δουλειά, λιγο πιο καινούργια μοντέλα και πραγματικα είναι μαύρα σκυλιά ακόμα και με τα τονερ qconnect

Τα qconnect που τα δοκίμασα είναι μακράν τα πιο ακριβά και χειρότερα αναγομωμένα toner...

... προσωπική άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τα προιοντα που παραγγειλατε είναι διαθεσιμα για παράδοση απο τις αποθηκες μας σε 2 ως 4 εργάσιμες μερες"

Σας ηρθε?

Ναι. Λες μωρέ; :P

11:16 μάλλον πήρα το τελευταίο!... πάντως τους έβαλα μνμ ότι αν δεν έχουν τονερ μέσα να ακυρώσουν την παραγγελία.

Δεν μου έχει τύχει να αγοράσω εκτυπωτή και να μην έχει αναλώσιμα μέσα. Παίζει σαν περίπτωση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα qconnect που τα δοκίμασα είναι μακράν τα πιο ακριβά και χειρότερα αναγομωμένα toner...

... προσωπική άποψη.

Παίζει... Από τη στιγμή που δεν τα πληρώνω από την τσέπη μου και απλα σηκώνω το τηλέφωνο και παραγγέλνω 4*10 όπως συνηθίζεται τόσα χρόνια δε με στεναχωρεί ;)

 

Για δικό μου εκτυπωτή θα τα απέφευγα πάντως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...