Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για αυτούς που έκαναν παραγγελία το ποντίκι από τα public (2 ευρώ), είχε κάποιος κάτι νεότερο; Στη σελίδα τους πλέον φαίνεται εξαντλημένο.

 

 

"Σε εκτεταμένη αναζήτηση"

 

 

Οταν παρηγγειλα εστειλαν e-mail επιβεβαιωσης της παραγγελιας.Εσας?

 

Τωρα μολις που τσεκαρα την κατασταση παραγγελιας γραφει "Υπο επεξεργασια" και στο λεπτομερειες γραφει "Σε εκτεταμενη αναζητηση".

 

Ψαχνουν τα ποντικια δηλαδη στις αποθηκες!

 

Να στειλω 1 γατα να μας τα φερει γρηγορα?     :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά σε όλους έχει σταλεί mail επιβεβαίωσης. Αυτό μάλλον δε λέει και πολλά, άμα είναι να ρίξουν το άκυρο θα το κάνουν.

 

 

Το e-mail τυπικο ειναι.

 

Το ακυρο θα ερθει και αυτο με e-mail μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεταφορα από το τοπικ του 10αρικου της γιουρομπανκ

δε ξερω για εσας αλλα εγω εκανα μια αγορα 500 ευρω με πιστωτικη πριν μια εβδομαδα  και μου εβγαλε να πληρωσω 450, τι ισχυει ? πρωτη φορα την εκανα χρηση και δε κατεβασα καποιο app............. δε το γνωριζα, τυχερος ειμαι  :-D

Επεξ/σία από matrixxx
κοκκινα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω για εσας αλλα εγω εκανα μια αγορα 500 ευρω με πιστωτικη πριν μια εβδομαδα  και μου εβγαλε να πληρωσω 450, τι ισχυει ? πρωτη φορα την εκανα χρηση και δε κατεβασα καποιο app............. δε το γνωριζα, τυχερος ειμαι  :-D

δεν εισαι τυχερος...πηγες στο γερμανο και ψωνισες.... :mellow: :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η μηπως ήταν από αυτούς που είχαν 10% εκπτωση στο λογαριασμο τους στο παμπλικ;

 

Δεν μας λες ούτε αν ήταν αγορά μέσω νετ, έτσι μονο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε. Το περισσοτερο σιγουρο από όλα είναι ότι δεν εχει σχέση με το τοπικ αυτο που σου συνέβη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσο net ηταν η παραγγελια φιλε, ναι ισως να ειχα εκπτωση λογαριασμου απο το public αλλα δε το ξερω ουτε το βρισκω πουθενα,  δε βγαζω ακρη, αρα δεν εχει σχεση με την εκπτωση eurobank? λεω και εγω κανουν τοσα δωρα οι τραπεζες? θα παρω τηλεφωνο καποια στιγμη στην τραπεζα να δω τι παιχτηκε 

 

edit εδω https://www.epistrofi-eurobank.gr/epistrofh/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7/pws-eksargyrwnw-ta--eyrw-mou.aspx       λεει οτι τα ευρω εξαργυρωνονται αυτοματα κατα την αγορα, ισως να παιχτηκε τιποτε τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το 10% είχες και δεν εχει σχέση με τον τροπο που πληρωσες. Εχει γραφει αυτο ενα μήνα πριν, αφορούσε αγορές μέχρι 31-3 σε κάποιους επιλεγμένους πελάτες. Ήταν μέχρι 31 η αγορά σου; Ο συνδεσμος που δίνεις μιλάει για εξαργύρωση πόντων που έχεις μαζεψει από προηγούμενες αγορές, δεν εχει σχέση με σένα αφού δεν είχες αγοράσει με αυτήν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι το 10% για επιλεγμένους πελάτες μέχρι 31/3 (που είναι το πιθανότερο ενδεχόμενο) θα φαίνεται στο email επιβεβαίωσης της παραγγελίας, μπορείς να το τσεκάρεις εκεί λοιπόν για επιβεβαίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο email γραφει εκπτωση παραγγελιας 50 ευρω,τιποτε αλλο, μεσα μαρτιου εγινε η αγορα, sorry παιδια κακός το ανεφερα, νομιζα οτι εχει σχεση με την καρτα ,αν θελει καποιος ας  σβησει τα δικα μου ποστ για να μη μπερδευομαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επομένως είναι το 10% που λεγαμε: Αν ηταν κατι από την καρτα σου, το μειλ της παραγγελιας θα ελεγε 500, εκπτωση μηδεν. Ειχες απλα το 10% που ειχαν καποιοι. Ειχες αρχικη τιμη 500, εκπτωση 50€, τελικη 450 τα οποια πληρωσες με καρτα. Κανονικα μαλιστα αν μπεις στην εφαρμογή της γιουρο (η βαλεις την καρτα σου στο σχετικο πεδιο στο σαιτ τους), θα δεις ότι εχεις 4.5 ευρω επιστροφη, φανταζομαι ισχυει και για ηλεκτρονικες αγορες (το τρομερο ποσο του 1% εχουν αυτοι :P)

 

 

Εφυγαν λοιπον τα παραπανω 9 ποστς από το τοπικ του 10αρικου της γιουρομπανκ και ηρθαν εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...