Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ, παιδια καλυφθηκα. Μη το συνεχισουμε αλλο γιατι ειναι εκτος θεματος κ θα νευριασει ο matrixxx

 

Για να ειμαστε και εντος πνευματος :P , αν δεν σε καλυψει το here maps, υπαρχει και το Link.png Site: sygic στα 20€ σε προσφορα -70%. Ριξε και μια ματια στο Link.png Site: route66 , ο χαρτης εχει 15€ για Ελλαδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

οκ, παιδια καλυφθηκα. Μη το συνεχισουμε αλλο γιατι ειναι εκτος θεματος κ θα νευριασει ο matrixxx

 

Ετσι πες τα!!!!!

 

05a-angry_man_face.jpg

 

H μήπως

 

hugh_angry.jpg

 

 

Μπααααα, γκουρου ηρεμιας εχω γινει 2 χρονια σε αυτή τη θεση... :)

 

Αλλωστε...

 

2835640.jpg

 

Επι της ουσιας:

Μονο εσυ επιασες ότι ηταν οφτοπικ η κουβεντα μαλιστα... Μια απορια ειχες απολυτα οντοπικ (γι αυτά είναι το θεμα, όχι για κατι που ξερουμε ότι αξιζει και είναι πραγματι προσφορα ή για λαθος αναρτησεις τιμων), επεσαν ωραιες απαντησεις, κομπλε. Χαλλλαρα όπως λετε και εκει πανω. ;) Μην αγχωνεσαι χωρις λογο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ειμαστε και εντος πνευματος :P , αν δεν σε καλυψει το here maps, υπαρχει και το Link.png Site: sygic στα 20€ σε προσφορα -70%. Ριξε και μια ματια στο Link.png Site: route66 , ο χαρτης εχει 15€ για Ελλαδα.

 

 Sorry που έρχομαι τελευταίος και κατα-ιδρωμένος . Υπάρχει και το CoPilot για Android . Εγω το έχω 2 χρόνια τώρα και με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο . Δουλεύει και χωρίς πληρωμή , αλλά εγω το αγόρασα γύρω στα 20ε . Δίνει κάποια εξτρα features .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια γεια , πηγα σε ενα μαγαζι vodafone και ειδα το Huawei Ascend G7 στα 200 ευρω ... ειναι καλη τιμή ? αξιζει η αγορα στα 200 ευρω η υπαρχει και κατι καλυτερο ? ποιο πολυ θελω φωτο και κανενα χαζοπαιχνιδο για τα παιδια ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσε πολυ , δεν με πειραζει το μεγεθος .. αρχικα ελεγα για το motorola moto G 2nd gen - μετα για το lumia 640 και σημερα που ειδα αυτο μου αρεσε ...νομιζω όμως ότι η τιμη ειναι λαθος ... στα 200 τιμη μετριτα ... με 6 δοσεις μου ειπαν 225 ... οποτε αξιζει να το παρω μετρητα? τι λετε ? εαν οχι αυτο τοτε τι αλλη επιλογη υπαρχει στα 200 ευρω ? το lg g2 που εχει ποιο πανω μου πεφτει ακριβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 200ε νομιζω ειναι καλη επιλογη εχει και καλη ποιοτητα κατασκευης μετρια καμερα εχει αλλα γενικα στα 200ε ειναι καλο το g2 ειναι καλυτερο αλλα δεν θες να πας στα 240 απο οτι λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το g2 ειναι ανωτερο απο το huawei παντου. αν μπορεις να καλυψεις αυτη τη διαφορα και να πας για το lg εχει καλως αλλιως στα 200, αν εξαιρεσεις τα κινεζικα lenovo κτλ. δε νομιζω να εχει κατι καλυτερο τη συγκεκριμενη στιγμη, αρχες του μηνα π.χ. ειχε xperia z1 compact στα 199.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

 

μνήμη για λάπτοπ
Corsair Value Select Memory, 8 GB, SO DIMM 204-pin, DDR3L, 1600 MHz / PC3-12800, 1.5 V
51€
http://www.topsystems.gr/products/Corsair-Value-Select-Memory%2C-8-GB%2C-SO-DIMM-204%252dpin%2C-DDR3L%2C-1600-MHz-%7B47%7D-PC3%252d12800%2C-1.5-V.html
σκρούτζ 65€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flash USB 3.0 8GB Lexar Jump Dr. S33 €1.49 @pc-evolution Κατόπιν Παραγγελίας

http://www.skroutz.gr/s/2889185/Lexar-JumpDrive-S33-8GB.html

Παρήγγειλα ένα και ότι γίνει. Thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...