Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφορα απο carrefour με 50 ευρώ σε intenso 8in. και f&u 9in.

Τα είδα σήμερα στο carrefour και εβγαλα μια φωτογραφία.Δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες 
αλλά 50 ευρώ μου φάνηκε καλή τιμη.
Εχει και ενα f&u ποιο ακριβό με καλύτερα χαρακτηριστικα.

 

post-314831-0-78917300-1449778284_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τραγικές μνημες, τραγικές αναλύσεις, ενα χάλι και μισο... τα 50 ευρώ μου φαίνονται πολλά για οποιοδήποτε απο αυτά. Γενικά σε αυτά, αγοράζεις την τιμή και οχι το προιον. Αν ειστε φαν των τιμών, be my guest. Αν θέλετε να κάνετε και χρήση... ισως να κοιτούσατε κάτι αλλο.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα λεει ο @TheAccountant!!! Κατοχος του Intenso 8 (814) που το πηρα δωρο απο public.

Για αγορα δεν το συζητω 50 πεταμενα ευρω....

Ισως για καποιον με μικρο παιδι που θελει tablet για τις γιορτες να κανει λογω τιμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει να δώσει 50άρικο βρίσκει το φιλαράκι του που αγοράζει από Κίνα (μεταξύ μας όλοι ξέρουμε κάποιον τετοιον :P ) και παίρνει κάτι αξιοπρεπές που δεν θα σου βγάζει την ψυχή σε κάθε άγγιγμα της οθόνης.

 

Αν σε ψήσει ο άλλος να δώσεις και 20-30 ευρώ Plus για να πας και σε 2Gb ram θα καταλάβεις γιατί όλοι αγοράζουν κινέζικα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρε η κοπελα μου το F&U για λιγο browsing στο ιντερνετ για καμια εφημεριδα κτλ στα 40 ευρω!
ΔΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΠΤ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!
οθονη πρεπει να πας 10 χιλιομετρα κατω απο την γη με φουλ σκοταδι φουλ φωτεινοτητα η οθονη για να την δεις σαν ανθρωπος!
Τραγικη αναλυηση ! Αμα κουνισεις το κεφαλι σου 1 μυρα (ή μοιρα?!) απο την οθονη παει ολα τα χρωματα ξεθοριαζουν μαυριζει..
Για να ανοιξεις μια σελιδα στο ιντερνετ πιο γρηγορα κατεβαινεις απο το σπιτι ψαχνεις στα γυρο τετραγωνα ιντερνετ καφε καθεσαι σε pc ανοιγεις browser γραφεις την σελιδα διαβαζεις αυτο που θες και στο ταβλετ ακομα θα φορτωνει!

Οποιο το θελει να σπασει τα νευρα του ας το παρει!
Βσκα οποιος σκεφτεται σοβαρα να το παρει ας μου αφησει ενα πμ να μου δωσει τα λεφτα σε μενα ειλικρινα αμα τα πεταξετε τα δωσετε σε καποιον θα πιασουν πιο πολυ τοπο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το δεις από την άλλη πλευρά όμως,είναι ένα λίγο ακριβό μεν αλλά πολύ "ντιζαϊνάτο" και πολύ πολύ "μουράτο" δισκάκι σερβιρίσματος καφέ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Samsung 850 pro NVME 256GB.  197€ eshop" 

 

 

Προσφορα απο eshop απο 2/1/2016 ο φρεσκοτατος m.2 nvme samsung 850 pro 256gb
Read:2000mb
Write:900mb
http://www.e-shop.gr/ssd-samsung-mz-v5p256bw-950-pro-series-256gb-m2-p-PER.306127
Επομενη τιμη σκρουτζ απο 212 ευρω + μεταφορικα κλπ και διαθεσιμότητα άγνωστη.
http://www.skroutz.gr/s/7886076/Samsung-950-Pro-NVMe-256GB.html

Νομιζω ουτε από εξωτερικό μπορειτε να τον παρετε σε αυτά τα χρηματα. Οποιος γνωρίζει κατι ας το μοιραστεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω γιατι τον βλεπω στα 249?

Γιατι απο τι φαίνεται μολις το αλλαξαν....

Κατσε να ψάξω email.

 

Link photo προσφορας απο φυλλαδιο email

https://www.dropbox.com/s/ydf3tu30j9353ug/NormalAppImage%281%29.png?dl=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...