Προς το περιεχόμενο

Facebook Πρόβλημα


megaklhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα λοιπόν πρίν απο κανά 2 ωρίστες έμπενα κανονικά στο facebook και τώρα όταν πάω να μπώ μου λέει αυτό:

Υπέρβαση ορίου χρόνου της σύνδεσης
 Λήξη προθεσμίας ενέργειας κατά την προσπάθεια σύνδεσης σε www.facebook.

  Η σελίδα μπορεί να είναι προσωρινά μη διαθέσιμη ή πολύ απασχολημένη. Προσπαθήστε ξανά
   σε λίγο.
  Αν δεν μπορείτε να φορτώσετε καμία σελίδα ελέγξτε τη σύνδεση του υπολογιστή σας
στο δίκτυο.
  Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή ένα διαμεσολαβητή, βεβαιωθείτε ότι επιτρέπεται στο Firefox να έχει πρόσβαση στον ιστό.

 

Ti restart το pc έκανα τη restart το router το ίδιο πράγμα καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ το ίδιο περίπου θέμα έχω! Μόνο που εγώ όταν μπαίνω απο κινητό μπαίνει κανονικά όταν χρησιμοποιώ τα δεδομένα πακέτου, ενώ όταν μπαίνω από το wifi δεν μπορεί να μπει. Έτσι σκέφτομαι μήπως δεν πάει καλά κάτι με το modem. Πολύ πιθανό να είναι και πρόβλημα του facebook , γιατί εμένα μου ανοίγουν όλες οι σελίδες εκτός από αυτό! Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας βοηθήσει please!  B) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσύ το ίδιο,ε?? Και το παράξενο είναι ότι μέσο κινητού από το ίδιο router μπαίνει!! 

Και εγώ έκανα restart και στο pc και στο router αλλά δεν.....μέχρι και το firewall κοίταξα μήπως και είχε γίνει κάτι αλλά ούτε και εκεί!! Απ'ότι βλέπω είναι γενικό το πρόβλημα όμως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι λίγο άσχετη με router, browser κλπ. Γι'αυτό ρωτάω εδώ μπας και βγάλω καμιά άκρη. Διάβασα σε κάποια άλλα φορουμ μήπως παίζει κάτι με το router και έχει πρόσβαση κάποιος άλλος και έχει παιχτεί έτσι μαλακία και θορυβήθηκα λιγο.. Μάλλον πέταξα κοτσάνα ομως! Τεσπα.. Λογικά το θέμα είναι γενικό! καλό βράδυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για σας έχω ένα πρόβλημα με το facebook από χθες οποιος μπορεί ας με βοηθήσει όταν πάω στο youtube και κάνω με το κουμπάκι από κάτω δημοσίευση ενός video δεν εμφανίζεται καθόλου στο προφίλ μου μπαίνει μονο στην αρχική σελίδα εκεί που βλέπω όλες τις δημοσίευσης τον φίλων μου αλλα όχι στο προφίλ μου γιατί??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό συνέβει και σε 'μένα! Το αντιμετώπισα επικολλώντας απ' ευθείας το url του βίντεο στο πλαίσιο της κατάστασης στον τοίχο μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...