Προς το περιεχόμενο

Windows phone or Android Phone και αγορά Κινητού


Zimbroghie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όπως λες και ο ίδιος άλλο πράγμα τα wm6.5. Για να πουμε και καμια βαριά υπερβολή πιο πολύ σχέση εχει το android με το wm6.5 παρα τo WP7.5-8 Επίσης το android απο συσκευή σε συσκευή είναι άλλο πράγμα παίζεις και λίγο ρουλέτα όπως ρουλέτα είναι και το πως θα αντιδρά η συσκευή μετά από λίγο καιρό. Όπως και να έχει οποιαδήποτε εμπειρία με wm6.5 δεν μπορει να θεωρηθεί κριτηριο συγκρισης με WP, ούτε λέω πως το android δεν αξιζει για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα συμφωνώ απόλυτα και όπως είπα δεν έχουν καμία σχέση τα 6,5 με τα 7-8. απλά εμένα προσωπικά με ξενέρωσε η microsoft γι αυτό και τώρα που είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής πάω προς android ή ios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα συμφωνώ απόλυτα και όπως είπα δεν έχουν καμία σχέση τα 6,5 με τα 7-8. απλά εμένα προσωπικά με ξενέρωσε η microsoft γι αυτό και τώρα που είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής πάω προς android ή ios

δεκτό και κατανοητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα συμφωνώ απόλυτα και όπως είπα δεν έχουν καμία σχέση τα 6,5 με τα 7-8. απλά εμένα προσωπικά με ξενέρωσε η microsoft γι αυτό και τώρα που είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής πάω προς android ή ios

 

εχοντας χρης στο παρελθον windows 6, 6.5   και εχοντας χρης και μια τωρινη WP   συσκευη με τα 7αρια να σου πω ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ετσι πως ηταν τοτε με τωρα.
Ειναι ενα αλλο λειτουργικο που το μονο κοινο που εχει ειναι η ονομασια WINDOWS  δηλ.Εκτος το οτι το WP   για μενα ειναι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ UI  που εχω δει σε σμαρτφοουν, η ποικιλια των παιχ και εφαρμογων δεν εχουν καμια σχεση με τα μαρκετ των pocket pc  ας πουμε κατι χρονια πριν. Ισως το μονο που δεν βρηκα ειναι 2 3 καλα rpg    παιχνιδακια με ωραια γραφικα που υπηρχαν τοτε στα ppc  .
Το windows   εχει τη φιλοσοφια του ιος.Aπλα οχι τα τρελα κλειδωματα, και δεν εχει να ζηλεψει σε τιποτα απ τα υπολοιπα smart   κινητα των 700 ευρων.Η εμπειρια μολις τα πιασεις και τα δουλεψεις ειναι το κατι αλλο.Oυτε λανγκ, ουτε κοληματα, ουτε επανακινησεις, και ουτε να κρασαρει ενα παιχνιδι και να κλεινει αυτοματα οπως γινεται καπιες φορες στο αιφον.
Απλα το αρνητικο ειναι οτι δεν εχει για την ωρα τουλαχιστον τη γκαμα των εφ του αντροιντ και δεν μπορεις να εχεις το  customatition       .
σε 2 χρονια πιστευω θα ναι το απολυτο λειτουργικο και ενας πραγματικα αιφον κιλερ απ οσα κιλερ εχουμε δει ως τωρα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να δώσεις εως και 220 ευρώ, τότε πάρε Windows phone,  Android κινητά λίγο δύσκολο σε αυτά τα λεφτά και να σου δίνουν καλή εμπειρία χρήσης χωρίς κολλήματα κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...