Προς το περιεχόμενο

Πρώτη επαφή με το Samsung Galaxy S4 (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τη διαφορά πως ακόμη και μια παλιά dslr με ...3-4mpixels βγάζει απείρως καλύτερες φωτό από τα 13 των κινητών! Μην το συγκρίνεις με τις dslr το κινητό, όποιο και να είναι αυτό!

 

Μα αυτό λέω. Βάζουν διάφορα άχρηστα χαρακτηριστικά, όπως τεράστια megapixels που δεν μπορούν να υποστηριχθούν από τα υλικά των φακών και αισθητήρα και που γεμίζουν την κάρτα μνήμης με φωτογραφίες μεγάλου μεγέθους σε δεδομένα, μόνο για τον εντυπωσιασμό και βγάζουν το ραδιοφωνάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τωρα σοβαρα ; Θα επαιρνες ποτε High end τηλεφωνο για να τραβας υποβρυχια ; Εννοειται πως εδω υπερεχει το S4 το οποιο με εχει μαγνητισει. Αν παρολαυτα θελω (που οντως θελω) να τραβαω υποβρυχια , χρησιμοποιω την αγαπημενη μου gopro hero 3 που με 250ε δεν μπορει να την φτασει επαγγελματικη μηχανη στο θεμα υποβρυχια φωτογραφια - βιντεο. Ποσο μαλλον ενα xperia z.

οχι αλλά εμένα που μου έχουν κλέψει iphone απο την παραλία θα καλοέβλεπα την ιδέα να το έχω μαζί μου σε τσεπη που κλείνει στην βερμουδα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αλλά εμένα που μου έχουν κλέψει iphone απο την παραλία θα καλοέβλεπα την ιδέα να το έχω μαζί μου σε τσεπη που κλείνει στην βερμουδα... 

Δεν το είχες δηλωμένο να το εντοπίσεις μετά μεσω ΙΜΕΙ.......???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεψαρωσε απο τις καλες πωλησεις που εκανε παλαιοτερα και το επαιξε iphone το μονο που δεν προσεξε ειναι οτι η iphone τον εφαγε στον κωλο απο αυτη την στρατηγικη παρολο που τα κινητα της κρατανε πολλαπλασιες τιμες μεταπωλησης ως μεταχειρισμενα προβλεπω να παει πολυ χειροτερα σε πωλησεις απο το s3 και να χασει ενα μεγαλο μερος του πελατολογιου της που θα κινηθει προς sony hawei nokia και αλλες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αναμενω κινεζο με παρεμφερη χαρακτηριστικα και 1/3 τιμης...

χαρ χαρ χαρ...

Και το 1/3 διαρκειας ζωης :P

 

Με απογοητευεις παντως με αυτο που λες, εχει ηδη κυκλοφορησει κινεζος και ειμαι σιγουρος πως εκανε την εμφανιση του με το που εγινε η παρουσιαση του S4 :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το 1/3 διαρκειας ζωης :P

 

Με απογοητευεις παντως με αυτο που λες, εχει ηδη κυκλοφορησει κινεζος και ειμαι σιγουρος πως εκανε την εμφανιση του με το που εγινε η παρουσιαση του S4 :lol:

ε κατσε να τα φτυσει ο δικος μου πρωτα,και να πεσει κι αλλο η τιμη του καινουριου και βλεπουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...