Προς το περιεχόμενο

HOL...aparadekti katastasi


whiteman7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

paidia afto pou simbaineime tin hellas on line den exei proigoumeno...apo tis 2 to mesimeri mexri to apogeuma kanei sinexi disconnect kai oi taxitites einai asteies...i etairia parakmazei entelos...makria apo hellas on line...sas to leei kapoios pou tin eixe noumero 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως μπήκα σήμερα το πρωί 2 ώρες, είμαι κανα 3ωρο τώρα μέσα και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα, ούτε με την ταχύτητα, ούτε disconnect. Μήπως είχε κολλήσει το modem σου??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ειμαι ήδη τρεις ώρες δεν με έχει πετάξει καθόλου και η ταχύτητα είναι πολύ καλή.

πάντως σε ενα φίλο στη Δελφών που τη χρησιμοποίησα είχε καποια προβλήματα.

πιστεύω οτι φταίνε οι γραμμες του ΟΤΕ για αυτήν την κατάσταση.άλλωστε και σε μια συνδεση απο το ΤΕΙ που χρησιμοποιούσα παραλληλα με τον παραπάνω φίλο παιζόταν το ίδιο σκηνικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

afto pou sas anafero simbainei edo kai mia ebdomada-mporei kai perissotero-kai mono kata tis mesimerianes ores.....lete to modem mou na kollaei to mesimeri ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

de nomizo,den eixa problima pote....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μεσημέρι? Συμβαίνει και ΣΚ? Τις καθημερινές ίσως να έχεις πρόβλημα στην ταχύτητα, λόγω ότι είναι ώρα αιχμής και είναι μέσα όλος ο κόσμος, αλλά άμα εχεις πρόβλημα και τα ΣΚ, κάτι άλλο φταίει! Έχεις δοκιμάσει σύνδεση από άλλο provider?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

balabush -> Μην με παρεξηγήσεις αλλά 85KB εικόνα για signature δεν είναι λίγο μεγάλη; Αν γίνεται βάλε λίγο πιο μικρή γιατί με την 56Κ.... άστα να πάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti mou lete tora re pedia ego enamisi xrono pou eixa sindromi (64 Isdn) sti hol kai me eixe xeskisei stin kiriolexia sta disconnects.Kai apo to spiti kai apo to magazi malista opote opos katalabenete den eftege to physical location pou eimouna kathe fora.Graftika forthnet kai iremisa!Malista meta apo 5 meres pou eixe lixei i sindromi pe pire enas kirios tilefono apo hol kai mou eipe an ithela na ananeoso ti sindromi kai an oxi giati.Tou ta eipa bebea kai aytounou opote ti na pei ki aytos apla eipe eyxaristo kai eklise.Etsi ki allios an tous endiefere na veltiosoun tis ipiresies tha to ekanan apo tin arxi pou parousiazontan ta problimata kai tous enoxlousa.Opote to siberasma einai makria apo hol!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...