Προς το περιεχόμενο

Misterprix.it


gwgwsk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως γνωρίζει η έχει ψωνίσει κανείς απο αυτό το site? έχει πολυ φτηνές τιμές σε ορισμένα προϊόντα και αναρωτιέμαι! Εγω ενδιαφέρομαι για ψυγειο και έστειλα email. Μου είπαν πως μπορούν να στείλουν ελλαδα με κόστος 60 ευρώ για κάτι τόσο μεγάλο. Επίσης μου είπαν να βάλω στην παραγγελία μια ιταλική διεύθυνση οτι να ναι και με email να τους στείλω την δική μου στην ελλαδα γιατι δεν μπορώ μέσω της φόρμας να βάλω ελληνική. H πληρωμή γίνεται μέσω τραπέζης η πιστωτική. ειμαι καλυμμένη αν τυχόν γίνει κάτι??το συγκεκριμένο ψυγειο έχει μεγάλη διάφορα απο δω αλλιώς δεν θα το σκεφτόμουν τι λέτε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο yahoo answers στα ιταλικά διαβάζω οτι μάλλον είναι μουφα. πολλοί αγοράσανε και ακόμα περιμένουνε τα τους ερθουν τα πραγματα. 

άλλοι λένε οτι το τηλέφωνο τους δεν υπάρχει καν στους τηλεφωνικούς καταλόγους, και άλλοι ότι στο google maps η διεθυνση δείχνει κάτι χωματοδρομους.

έχουνε πεσει και μυνήσεις...

αν είναι δυνατόν canon 550D με 2 φακούς 300€. στο amazon μόνο με εναν φακό έχει 500 λίρες. και στο ιταλικό euronics πάλι μόνο με ενα φακό 639€. λολ

 

αν θες τη γνώμη μου μη δοκιμασεις κάν να αγοράσεις...

 

όποιος ξερει ιταλικά εδω

http://it.answers.yahoo.com/question/index?qid=20130411020523AAdsmaU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δε μπορώ να καταλάβω πως βγάζει 86% αν ειναι έτσι?

απο yahoo answers στα ιταλικά διαβάζω οτι μάλλον είναι μουφα. πολλοί αγοράσανε και ακόμα περιμένουνε τα τους ερθουν τα πραγματα. 

άλλοι λένε οτι το τηλέφωνο τους δεν υπάρχει καν στους τηλεφωνικούς καταλόγους, και άλλοι ότι στο google maps η διεθυνση δείχνει κάτι χωματοδρομους.

έχουνε πεσει και μυνήσεις...

αν είναι δυνατόν canon 550D με 2 φακούς 300€. στο amazon μόνο με εναν φακό έχει 500 λίρες. και στο ιταλικό euronics πάλι μόνο με ενα φακό 639€. λολ

 

αν θες τη γνώμη μου μη δοκιμασεις κάν να αγοράσεις...

 

όποιος ξερει ιταλικά εδω

http://it.answers.yahoo.com/question/index?qid=20130411020523AAdsmaU

Εριξα μια ματιά και δε μ´αρεσαν τα σχόλια !δηλαδή μπορεί να τους βάλεις 900€ και να περιμένεις το ψυγειο για πάντα? τόση απάτη δηλαδή??
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δε μπορώ να καταλάβω πως βγάζει 86% αν ειναι έτσι? Εριξα μια ματιά και δε μ´αρεσαν τα σχόλια !δηλαδή μπορεί να τους βάλεις 900€ και να περιμένεις το ψυγειο για πάντα? τόση απάτη δηλαδή??

χαχα βρε μια χαρά μπορεί να μην σου στείλουν τίποτα και να βάλεις 900,1000,2000...

αρπαχτές κάνουν τέτοιου είδους site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...