Προς το περιεχόμενο

Γνωμη για αγορα κινητου..


los21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα..Θα ηθελα την βοηθεια σας για να επιλεξω κινητο εως 250Ε(μεταχειρισμενο) περιπου..

Ειμαι αναμεσα στο Xperia T,Xperia S και ισως το Lg 4x..Οτι αλλο εχετε να προτεινετε μου το λετε..

 

Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να εχει πολυ καλη καμερα..Φανταζομαι οι οθονες ειναι εξισου καλες..

 

Εχει κανεις εμπειρια απο αυτα τα κινητα;  :)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xperia T ή xperia S.αν βρείς το Τ στην τιμή που θές χτύπατο αφού είναι ποιό καινούργιο.

εγώ έχω το S και το πρώτο πράμα που με εντυπωσίασε είναι η οθονάρα που έχει! οι φωτογραφίες είναι αρκετά καλές για κινητό ειδικά και με ένα mod απο το xda που την βελτιώνει κιάλλο.

την μέρα είναι καταπληκτικές,το βράδυ αρκετά decent αλλά κινητό είναι όχι slr μηχανή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xperia T ή xperia S.αν βρείς το Τ στην τιμή που θές χτύπατο αφού είναι ποιό καινούργιο.

εγώ έχω το S και το πρώτο πράμα που με εντυπωσίασε είναι η οθονάρα που έχει! οι φωτογραφίες είναι αρκετά καλές για κινητό ειδικά και με ένα mod απο το xda που την βελτιώνει κιάλλο.

την μέρα είναι καταπληκτικές,το βράδυ αρκετά decent αλλά κινητό είναι όχι slr μηχανή :P

 

Ευχαριστω για την απαντηση..Σκεφτομαι και αλλα κινητα αλλα παντα σε αυτα τα χρηματα..Παντως το Xperia T δεν το εχω δει απο κοντα..Εχει καλη οθονη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση..Σκεφτομαι και αλλα κινητα αλλα παντα σε αυτα τα χρηματα..Παντως το Xperia T δεν το εχω δει απο κοντα..Εχει καλη οθονη;

σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω καθώς δεν το έχω δεί και επεξεργαστεί απο κοντά.γενικά λένε οτι έχει καλή οθόνη στα reviews.

το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε μια μεγάλη αλυσίδα και να το δείς ο ίδιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω καθώς δεν το έχω δεί και επεξεργαστεί απο κοντά.γενικά λένε οτι έχει καλή οθόνη στα reviews.

το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε μια μεγάλη αλυσίδα και να το δείς ο ίδιος

οντως αν δεν πιασεις το κινητο στα χερια σου δεν θα μπορεσεις να εχεις "πληρη" αποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους ρυθμούς που πέφτουν οι τιμές σε κάποιο καιρό ίσως να τα βρισκές καινούρια κοντά στη τιμή που θες.Λέω εγώ τώρα.

 

Πχ το Xperia S το βρίσκεις καινούριο γύρω στα 275-280.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις..Πηγα σημερα και τα ειδα..

Το Xperia T αν και εχει καλη κατασκευη,δεν με ενθουσιασε τοσο πολυ..Την αδικουν τα κουμπια που ειναι πανω στην οθονη..(Δεν του ταιριαζει οσο στα Nexus)..

 

Απο την αλλη εντυπωσιαστηκα απο το Xperia Ion..

 

Τελος το Lg 4x Hd μου αρεσε αρκετα..Δεν ξρω αν εχει θεματα με την καμερα ομως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...