Προς το περιεχόμενο

Αγορά laptop - Asus


androidkostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

Θέλω να αγοράσω laptop και  κοιτάζω προς Asus.
Όπως έψαχνα βρήκα από αγγλικό site το ASUS N56VJ 15.6-INCH LAPTOP (BLACK) τον οποίο τον έχει μόνο 479 Λίρες!!

http://eu-electronics.co.uk/index.php/electronics/laptops/asus-n56vj-15-6-inch-laptop-black-intel-core-i7-3610qm-2-4ghz-processor-8gb-ram-750gb-hdd-blu-ray-lan-wlan-bt-webcam-nvidia-graphics-windows-8.html

 

Επεξεργαστής: i7 3610M στα 2.4 GHz

Μνήμη: 8 GB

Κάρτα Γραφικών: Nvidia GeForce GTX635M  2GB
Σκληρό δίσκο: 750 GB

 

Επίσης έχει Blue-ray


Πιστεύω ότι είναι πολύ καλός, ειδικά και για την τιμή που το δίνουν!αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να τους εμπιστευτώ γιατί δεν ξέρω αν είναι γνωστό και αξιόπιστο site!
 

Τους έστειλα mail για να τους ρωτήσω αν είναι καινούργιος ή μήπως δεν τα έχει όλα μέσα στο πακέτο και μου απάντησε:
"The product that you want to buy is brand new, with 1 year warranty.
The shipping charges are free.
In the box you'll find the laptop itself, a battery, 1 charger, restore
DVD's, user manual!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού όπως λες σπουδάζεις Αγγλία και φαντάζομαι δεν θα σου ήταν πρόβλημα η παραλαβή από τον χώρο τους γιατί δεν δοκιμάζεις και αυτή την επιλογή;;;

Ο @pedrojay έχει δίκιο, και εγώ που κοίταξα το site στα γρήγορα δεν είδα πουθενά κάποια "φυσική διεύθυνση"... Οπότε δοκίμασε αυτό ακριβώς, στείλτους mail και ζήτα τους να το παραλάβεις και να το πληρώσεις στο χώρο τους...

Έτσι θα ενημερώσεις και εμάς για το ποιόν τους... ;)



edit: λάθος μου έχει διεύθυνση τελικά...

 

Mailing Address:
77, Saxony Rd, 
Liverpool , L7 8RU
United Kingdom 

Phone:  +44 - 151- 324 - 3340

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ @pedrojay για τις απαντήσεις σου...κ εγώ αυτό σκέφτομαι...δε γίνεται να ισχύουν αυτές οι τιμές....


 @Apostolos83...δε μπορώ να πάω πολύ εύκολα..γιατί εγώ είμαι λονδίνο και αυτό στο Λονδίνο...επίσης αμφιβάλλω για το αν ισχύει το μαγαζί καθώς αν googlareis τη διεύθυνση θα δεις ότι σε βγάζει σε κατοικία!! τραγικό??
http://goo.gl/maps/LnAxh

Ευχαριστώ πολύ πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...