Προς το περιεχόμενο

το ρουτερ μου αλλαζει ip μπορειτε να με βοηθησετε να το κανω να μην αλλαζει δηλαδη ενοω το ip του speedtest


Προτεινόμενες αναρτήσεις

www.dyndns.org

www.tzo.net

www.zoneedit.com

www.dhs.org

www.hn.org

www.ez-ip.net

www.easydns.com

 

αυτα υποστιριζει μπορεις να μου βρεις κατι?

μπες στο site καθενος απο αυτα και απλα δες ποιο ειναι δωρεαν απο ολα αυτα.το dyndns πχ μου λενε οτι εχει γινει με πληρωμη πλεον.δεν το εχω ψαξει.ειχα καποτε dyndns αλλα το κατεργησα και ηταν δωρεαν μετα εφτιαξα no ip που επισης μου λενε οτι ειναι παλι με πληρωμη .εγω το ειχα φτιαξει δωρεαν τοτε και το εχω ακομα.λογικα αφου υποστηριζει τοσα(καλο αυτο γιατι συνηθως δεν υποστηριζουν πολλα) καποιο θα ειναι δωρεαν.μπαινεις μεσα φτιαχνεις account και μετα καπου θα πρεπει να εχει επιλογη να φτιαξεις κατι σαν host η οπως το αναφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπες στο site καθενος απο αυτα και απλα δες ποιο ειναι δωρεαν απο ολα αυτα.το dyndns πχ μου λενε οτι εχει γινει με πληρωμη πλεον.δεν το εχω ψαξει.ειχα καποτε dyndns αλλα το κατεργησα και ηταν δωρεαν μετα εφτιαξα no ip που επισης μου λενε οτι ειναι παλι με πληρωμη .εγω το ειχα φτιαξει δωρεαν τοτε και το εχω ακομα.λογικα αφου υποστηριζει τοσα(καλο αυτο γιατι συνηθως δεν υποστηριζουν πολλα) καποιο θα ειναι δωρεαν.μπαινεις μεσα φτιαχνεις account και μετα καπου θα πρεπει να εχει επιλογη να φτιαξεις κατι σαν host η οπως το αναφερει.

 ZTE ZXHN H108N το to router μου .Δεν βρισκω τιποτα δωρεαν, αν θεσ τσεκαρε και εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κανενα απο αυτα τα services δεν ειναι δωρεαν τοτε μονο 2 λυσεις.η θα πρεπει να τρεχει καποιο client στο pc που δεν ξερω τι υπαρχει δωρεαν η αλλιως static ip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αν κανενα απο αυτα τα services δεν ειναι δωρεαν τοτε μονο 2 λυσεις.η θα πρεπει να τρεχει καποιο client στο pc που δεν ξερω τι υπαρχει δωρεαν η αλλιως static ip.

τιποτα δωρεν μπορεις να με βοξθησεις με το client γιατι δεν ξερω καθολου τι είναι

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω εγώ έχω account με το dyndns και σαν free έχω 2 hostnames.

 

ισχυει για παλαιούς χρήστες, σε νεο λογαριασμό εχεις μονο για 14 μερες,

 

 

Try out our basic Dynamic DNS

& Remote Access service for 14 days.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα ψάξεις υπάρχει τρόπος να κανεις και τώρα free account απλός ο τρόπος δεν διαφημίζεται και κρατιέται κρυφός απλός και μονο για να υποστηρίζονται καποια modem/AP etc που έχουν μέσα dyndns και δεν μπορεί αυτό να το αλλάξεις
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα google search είναι, Aμα τα κάνουμε ευρέος γνωστά τα διαφορα κόλπα μετά τα κλειδώνουν και αυτά και τρώμε άκυρο πανηγυρικό όλοι. Έχω παρόμοιες εμπειρίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα google search είναι, Aμα τα κάνουμε ευρέος γνωστά τα διαφορα κόλπα μετά τα κλειδώνουν και αυτά και τρώμε άκυρο πανηγυρικό όλοι. Έχω παρόμοιες εμπειρίες

inbox?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στειλε μου το email σου για να σε κανω Register, αλλα και να σε κάνω register ξέρεις να το δουλεύεις και να το setaris ?

 

Moνο το εμαιλ θέλεις ή και το password του μαιλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...