Προς το περιεχόμενο

προφυλακτικο σπασμενο


barbilos90

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους.
προχτες εκανα ερωτα με το αγορι μου και ξερω γω ειχε τελειωσει μια φορα .
αλλαξε προφυλακτικο και συνεχισαμε .
εκει που ειμασταν στην πραξη ξαφνικα σταματαει γιατι λεει οτι πηγε να "του ερθει" να τελειωσει..αλλα δεν αισθάνθηκε κατι..οποτε συνεχισε..και ξαφνικα καταλαβε οτι εσπασε το προφυλακτικο..εφοσον ειχε ηδη καμια 10αρια διεισδύσεις...
και ολα αυτα μια μερα πριν το ξεκινημα της περιοδου μου. λετε να εγινε κατι " ανεπιθύμητο " δηλαδη στη φαση οταν πηγε να του ερθει να του βγηκαν λιγο σπερμα και οχι προεξπερματικα υγρα και να εχουμε ατυχημα? η οχι?
να τονισω οτι 14 μερες πριν την περιοδο ειναι γονιμες μερες..
Ευχαριστω εκ των προτερων..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους.

προχτες εκανα ερωτα με το αγορι μου και ξερω γω ειχε τελειωσει μια φορα .

αλλαξε προφυλακτικο και συνεχισαμε .

εκει που ειμασταν στην πραξη ξαφνικα σταματαει γιατι λεει οτι πηγε να "του ερθει" να τελειωσει..αλλα δεν αισθάνθηκε κατι..οποτε συνεχισε..και ξαφνικα καταλαβε οτι εσπασε το προφυλακτικο..εφοσον ειχε ηδη καμια 10αρια διεισδύσεις...

και ολα αυτα μια μερα πριν το ξεκινημα της περιοδου μου. λετε να εγινε κατι " ανεπιθύμητο " δηλαδη στη φαση οταν πηγε να του ερθει να του βγηκαν λιγο σπερμα και οχι προεξπερματικα υγρα και να εχουμε ατυχημα? η οχι?

να τονισω οτι 14 μερες πριν την περιοδο ειναι γονιμες μερες..

Ευχαριστω εκ των προτερων..  

 

Περίοδος της ήρθε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ξέρωγω, μία μέρα πριν την περίοδο ξέρωγω αν πιάσεις παιδί ξερωγώ πάνε και πάιξε και τζοκερ θα κερδίσεις σίγουρα ξέρωγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μετά από 1μιση χρόνο χωρίς σκούφο μόνο μια έκτρωση έκανε η πρώην δε ξέρω αν σε καλύπτει η απάντηση

 

ΛΟΛ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι χάπι ρε συ;

Εδώ λέει ότι της ήρθε περίοδο.. το χάπι να κάνει τι;

Γενικά μιλάω... Αν είναι να περιμένεις αν θα σου έρθει ή όχι περίοδος, βράστα. Έτσι έκανε μία γνωστή μου έκτρωση στα 22. 

 

Γιαυτό αν τύχει αυτό, φαρμακείο και χάπι της επόμενης μέρα και ξένοιασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...