Προς το περιεχόμενο

Αγορά Tablet


PuNiShErR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Θέλω ένα tablet κυρίως για διάβασμα και έπειτα για browsing. Συνεπώς η οθόνη για ευκολία διαβάσματος θα πρέπει να είναι από 8 ίντσες και πάνω. Η τιμή που μπορώ να διαθέσω είναι μέχρι 200Ε  ( μη δεσμευτικό).Με ενδιαφέρει να είναι αξιόπιστης μάρκας στο χώρο των tablet.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ, μπορεί κάποιος που το έχει αγοράσει να μας πει λίγα λόγια για την απεικόνιση στην οθόνη; Το λέω επειδή είδα χαμηλή ανάλυση 1024χ768 για 9,7 οθόνη...

 

Ή εναλλακτικά αν κάποιος το έχει δει σε βιτρίνα σε μαγαζιά στο κέντρο της αθήνας για να το δω από κοντά;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , το έχω πάρει εγώ το vero a9724 και είμαι παρά πολύ ευχαριστημένος με την ταμπέλα!!! Η ανάλυση του είναι πολύ καλή

δείχνει πάρα πολύ καθαρά και στις 720 &1080p παίζει μια χαρά και δεν κολλάει καθόλου! Η μπαταρία μου βγάζει περίπου

της 9μισι ώρες και παίζει φουλ. η κόρη μου! Το wirreles είναι δυνατό ο επεξεργαστής είναι γρήγορος! Το μόνο κακό που

εμένα δεν ενοχλει είναι ο ήχος, δεν έχει δυνατό ηχείο. Γενικά είναι πολύ καλή ταμπέλα και αξίζει τα λεφτά του!!!

Καλησπέρα , το έχω πάρει εγώ και είμαι παρά πολύ ευχαριστημένος με την ταμπέλα!!! Η ανάλυση του είναι πολύ καλή

δείχνει πάρα πολύ καθαρά και στις 720 &1080p παίζει μια χαρά και δεν κολλάει καθόλου! Η μπαταρία μου βγάζει περίπου

της 9μισι ώρες και παίζει φουλ. η κόρη μου! Το wirreles είναι δυνατό ο επεξεργαστής είναι γρήγορος! Το μόνο κακό που

εμένα δεν ενοχλει είναι ο ήχος, δεν έχει δυνατό ηχείο. Γενικά είναι πολύ καλή ταμπέλα και αξίζει τα λεφτά του!!!

Επεξ/σία από HLIASNIKOLETA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ, μπορεί κάποιος που το έχει αγοράσει να μας πει λίγα λόγια για την απεικόνιση στην οθόνη; Το λέω επειδή είδα χαμηλή ανάλυση 1024χ768 για 9,7 οθόνη...

 

Ή εναλλακτικά αν κάποιος το έχει δει σε βιτρίνα σε μαγαζιά στο κέντρο της αθήνας για να το δω από κοντά;

 

Ευχαριστώ

Δεν ειναι χαμηλη αναλυση φιλε μου αυτη ειναι η στανταρ αναλυση απο εκει και πανω πας για ρετινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και απο μενα. Ειμαι κι εγω που σκεφτομαι να αγορασω το Vero a9724 και πριν λιγο ειδα και 2 Archos που μου κεντρισαν το ενδιαφερον. titanium 80 και 80 xs. Τι αποψη εχετε για τα archos γενικα? Το tablet  δεν το θλεω για μενα αλλα για δωρο σε κοπελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...