Προς το περιεχόμενο
spidey21

Ανάληψη με τραπεζικό έμβασμα - bwin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους.. Έχω συγκεντρώσει ένα ποσό γύρω στα 100 ευρώ στην Bwin και σκέφτομαι να τα τραβήξω..οι καταθέσεις που έχω κάνει είναι όλες με paysafe. Παρόλα αυτά έχω στείλει αντίγραφο της ταυτότητας και έχω λάβει έγκριση εδώ και καιρό. Σκέφτομαι να τα τραβήξω στον τραπεζικό μου. Όμως εκεί που συμπληρώνεις τα στοιχεία λέει κάπου διεύθυνση τράπεζας.. Κάτω από το όνομα της τράπεζας.. Τι είναι αυτή η διεύθυνση και που μπορώ να την βρω;..

Και κάτι άκυρο που διάβασα σε φόρουμς.. Κάποιοι λένε ότι από 5 Δεκεμβρίου 2012 απαγορεύεται στην Ελλάδα νακκάνεις αναλήψεις από στοιχηματικες εταιρίες. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.. Έχω συγκεντρώσει ένα ποσό γύρω στα 100 ευρώ στην Bwin και σκέφτομαι να τα τραβήξω..οι καταθέσεις που έχω κάνει είναι όλες με paysafe. Παρόλα αυτά έχω στείλει αντίγραφο της ταυτότητας και έχω λάβει έγκριση εδώ και καιρό. Σκέφτομαι να τα τραβήξω στον τραπεζικό μου. Όμως εκεί που συμπληρώνεις τα στοιχεία λέει κάπου διεύθυνση τράπεζας.. Κάτω από το όνομα της τράπεζας.. Τι είναι αυτή η διεύθυνση και που μπορώ να την βρω;..

Και κάτι άκυρο που διάβασα σε φόρουμς.. Κάποιοι λένε ότι από 5 Δεκεμβρίου 2012 απαγορεύεται στην Ελλάδα νακκάνεις αναλήψεις από στοιχηματικες εταιρίες. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Φιλε μου καλησπερα.

ΝΑι θεωριτικα ειναι παρανομο αλλα γινεται συνεχεια.. Καλο θα ηταν να εκανες Moneybookers. (κατι σαν το paypal του στοιχηματος).

Βεβαια για τετοιο μικροποσο δεν βλεπω να υπαρχει προβλημα.

Απο εκει και περα η Διευθινση ειναι απλα του υποκαταστηματος που εχεις ανοιξει τον λογαριασμο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φιλε μου καλησπερα.

ΝΑι θεωριτικα ειναι παρανομο αλλα γινεται συνεχεια.. Καλο θα ηταν να εκανες Moneybookers. (κατι σαν το paypal του στοιχηματος).

Βεβαια για τετοιο μικροποσο δεν βλεπω να υπαρχει προβλημα.

Απο εκει και περα η Διευθινση ειναι απλα του υποκαταστηματος που εχεις ανοιξει τον λογαριασμο.

οκ σε ευχαριστω για να εχω το κεφαλι μου υσηχο θα κανω κατι τετοιο.. αλλα θελει μια καταθεση απο εκει σωστα;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

οκ σε ευχαριστω για να εχω το κεφαλι μου υσηχο θα κανω κατι τετοιο.. αλλα θελει μια καταθεση απο εκει σωστα;

Νομιζω οχι.

Δες και μερικες INFO.

http://123pame.net/mb.htm

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δες εδω ενα πληρη κειμενο ;)

http://123pame.net/Skrill.htm

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Αν δεν κάνω λάθος, η bwin δεν εντάσσεται στις αδειοδοτημένες εταιρείες για στοιχηματισμό στην Ελλάδα (διορθώστε με αν κάνω λάθος), πράγμα που σημαίνει ότι είναι κάπως επίφοβο το πράγμα. Για 100 ευρώ βέβαια είναι απίθανο να ασχοληθεί κανείς, αλλά επειδή ζούμε στη χώρα του παραλόγου φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Συγγνώμη που κάνω bump αλλά θα ήθελα κι άλλες γνώμες.. Έχει δοκιμάσει κανείς να βγάλει από bwin τώρα τελευταία; μου είναι λίγο δύσκολο να κάνω πιστωτική έτσι ώστε να τα φορτώσω στο money bookers.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

φιλε μου πως εμπαινες κι επαιζες στη bwin αφου το url ειναι κλειδωμενο.

μιλα μαζι τους πριν κανεις την αναληψη, αλλα καλυτερα πηγαινε μεσω skrill οπως ειπαν.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.