Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα] Oral B- Vitality @ Βερόπουλος 15,76€


LEF13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα σούπερ μάρκετ Βερόπουλος έχει προσφορά την Oral-B Vitality απο 26,27€ αρχική τιμή -40% και μαζί με το -10€ κουπόνι απο "επιθυμίες" www.epithimies.gr φτάνει στα 5,76.

Έχει και άλλα 2 μοντέλα απο ότι είδα αλλά δεν θυμάμαι ποιά, επίσης η συσκευασία έχει μέσα κουπόνι με registration code για 1 χρόνο extra εγγύηση δηλαδή πάει στα 3 χρόνια σύνολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω καλη φαση! Σκέτη είναι? Με ενα ανταλλακτικό?άντε να βρούμε βεροπουλο τώρα!

με ένα ανταλλακτικό είναι (τουλάχιστον η vitality που πήρα εγώ)

 

Γιατί στον τίτλο λέει 15.76 ευρώ???  :huh:

Γιατί θεωρώ ότι η προσφορά είναι του σούπερ μάρκετ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατί στον τίτλο λέει 15.76 ευρώ???  :huh:

 

Επειδη τοσο την πουλαει το σουπερ μαρκετ. Το κουπονι απο τις επιθυμιες αφαιρειται παντου, οχι μονο στον Βεροπουλο.

Οι δυο τιμες υπαρχουν και στο φυλλαδιο τους. 15.76 και 14.99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω πηγα να τυπωσω το κουπονι μιας και εσκασε αυτη η καλη "αρχικη τιμη" και ειχα τυπωμενο χαρτι στον εκτυπωτη και παπαλα το κουπονι... χαχαχα, καθε εμποδιο σε καλο προσπαθω να πω στον εαυτο μου για να φυγει η τσαντιλα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηγα να τυπωσω το κουπονι μιας και εσκασε αυτη η καλη "αρχικη τιμη" και ειχα τυπωμενο χαρτι στον εκτυπωτη και παπαλα το κουπονι... χαχαχα, καθε εμποδιο σε καλο προσπαθω να πω στον εαυτο μου για να φυγει η τσαντιλα... 

Ωχ!Ετσι ειχα παθει κι εγω μια φορα παλαιοτερα και παραλιγο να σπασω τον εκτυπωτη(δεν ηταν και δικος μου).

Πολλα νευρα....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@ hertan

Δεν βαριεσαι...

 

Και τοσες ημερες δεν το εκανα που παιζει και απο καρφουρ* η ιδια τιμη αλλα με μια "Α" διαδικασια, με τον Βεροπουλο ειπα να το κανω που ηταν πιο "ευκολο" αλλα δεν ηθελε.

 

* Ας το γραψω εδω μηπως σας βολευει:

 

Στο καρφουρ οι oral b (εκτος ανταλλακτικων) ειναι εδω και καμια δεκαρια μερες στο προγραμμα 10->4. Αν παρετε μια που εχει 24.95 αρχικη και αγορασετε και 5.05+ αλλα προιοντα που ειναι στο προγραμμα (δειτε φυλλαδιο) ωστε να περασετε τα 30 ευρω, θα παρετε δωροεπιταγη 12 ευρω για επομενη αγορα. Αυριο ειναι last day για αυτο (για την αγορα) και η δωροεπιταγη που θα παρετε ισχυει μεχρι το Μ. Σαββατο.

 

@giorginho

Σιγα μην κανω δευτερο λογαριασμο... Ειπαμε καθε εμποδιο για καλο. ;)

 

εντιτ....

χαχαχα , τωρα το προσεξα, βρηκα τι εφταιξε...

13:13 ο TS (LEF13)... λογικο λοιπον...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...