Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για γυαλιά ηλίου...


vk13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Ήρθε η ώρα να αγοράσω καλά γυαλιά ηλίου.

 

Δεν ξέρω πολλά καταρχας από μάρκες και επίσης λόγω ανατομίας προσώπου δυσκολα βρίσκω κάποια να μου ταιριάζουν μέχρι που δοκίμασα της rayban τα wayfarer που μ άρεσαν και δείχνουν οκ πάνω μου. Τα aviator πχ της ίδιας μάρκας δεν μου πάνε καθόλου...

 

Επίσης φαίνονται και ξεκούραστα στο μάτι. Καμία σχέση με κάτι φθηνιάρικα μούφες που έχω από παλιά...

 

 Με ενδιαφέρει όπως καταλαβαίνετε να είναι ωραία και στο πρόσωπο πέρα από την προστασία που θα προσφέρουν....

 

Ποια η γνώμη σας για τα wayfarer; Έχετε να προτείνετε κάτι  άλλο;

 

Α να ξεκαθαρίσω ότι δεν μου αρέσουν τα χρωματιστά γαλάζια,κόκκινα,κίτρινα, μωβ χρώματα, γιατί έχουν δει πολλά έξαλα τα μάτια μου. Σε σκούρο θέλω να βρω κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μάλλον όχι. Δλδ σίγουρα όχι. Νομίζω τα έχω βάλει τα συγκεκριμμένα (ή παρόμοια) αλλά δεν μου πάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://images1.opticsplanet.com/365-240-ffffff/opplanet-polaroid-chris-pd04213y-black-884409134319-sunglasses.jpg

 

 

Αυτά τα αγόρασα πρόσφατα,50 ευρώ,ξεκούραστος φακός.Τίμια γυαλιά απο απόψη τιμής/ποιότητας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ της μόδας αυτό το γυαλί!

 

Σε αυτό το κόψιμο δες και το Oakley Holbrook με φακό polarized, αποτι μου έχει πει ο οπτικός μου οι φακοί της oakley είναι άλλης κλάσης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πας σε ενα μεγαλο μαγαζι οπτικων και ξεκινα να δοκιμαζεις ενα ενα αυτα που σου γυαλιζουν. θα παρεις και κατι που σου παει και σιγουρα να σε προστατευει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ της μόδας αυτό το γυαλί!

 

Σε αυτό το κόψιμο δες και το Oakley Holbrook με φακό polarized, αποτι μου έχει πει ο οπτικός μου οι φακοί της oakley είναι άλλης κλάσης

 

Ποιο εννοείς ότι είναι της μόδας; Επίσης ξέρεις τιμή περίπου για τα oakley holbrook;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα rayban wayfarer που θέλεις τα βλέπω παντού, αλλά και τα oakley Holbrook που πρότεινα είναι στη μόδα ίσως να βγαίνουν πιο ακριβά γιαυτό δεν τα βλέπω τόσο

 

Τα oakley τα πήρε ένας φίλος με polarized στα 130Ε νομίζω πως τον έκανε τιμή όμως, με λίγο google τα βρίσκω στα 160Ε+

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Wayfarer είναι φρου-φρου και αρώματα, και απο προστασία τίποτα. Το φώς μπαίνει απο παντού και για μηχανάκι είναι απλά εφιάλτης. Προτίμησε γυαλιά μάσκα τύπου Oakley-Carrera-Arnette κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Wayfarer είναι φρου-φρου και αρώματα, και απο προστασία τίποτα. Το φώς μπαίνει απο παντού και για μηχανάκι είναι απλά εφιάλτης. Προτίμησε γυαλιά μάσκα τύπου Oakley-Carrera-Arnette κτλ..

 

Γιαλιά τύπου μάσκα δεν μ αρέσουν δυστυχώς μου φαίνονται πολύ καγκούρ πάνω μου... Επίσης μηχανάκι έχω αλλά λόγω προσωπικού θέματος δεν το καβαλάω το τελευταίο 6μηνο... Οπότε για καμιά βόλτα θα τα έχω έξω και στις διακοπές το καλοκαίρι πχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εαν δεν τα δοκιμασεις να δεις τι σου παει στο προσωπο δυσκολο.

η συνεισφορα μου στο θρεντ σου θα ειναι να σου πω εαν μπορεσεις να δωσεις κατι παραπανω και να επιλεξεις καποιο με pollarised φακο...σιγουρα τα ματια σου θα ειναι καλυτερα προστατευμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/rb4189/601-71

Αυτά θα μου άρεσαν προσωπικά

και η κλασσική αξία

http://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/rb3479/001-58

Αυτά φοράω http://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/rb8304/002-9a και τα βρίσκω πολύ ξεκούραστα και άνετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα εδω για τους πολαραιζντ φακους της οκλει και πηγα να δοκιμασω. Αρκετα αισθητη η διαφορα σε σχεση με αυτα π εχω. Αλλα ρε γμτ δεν μ κατσε καλα κανενα μοντελο. Υπαρχει καμια αλλη μαρκα π να βγαζει γυαλια με τετοιους φακους; ( μαρκες τυπου ρειμπαν καρερα - που απευθυνονται στην πλεμπα δλδ δν μ ενδιαφερουν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...