Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με τισ επαφεσ σε iphone 4s


georgia1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα ! έχω πρόβλημα με τισ επαφές μου... κάποια στιγμή μου έρχονται αρκετές ειδοποιήσεις από το face book μεζεμενεσ, κάνει έναν περίεργο θόρυβο και από τότε δεν υπάρχει καμιά επαφή στο κιν μου... μπορώ να κάνω κάτι να τισ επαναφέρω ... είμαι και άσχετη απο αυτα και έχω πελαγώσει....το κιν μου δεν είναι σπασμένο....αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα ! έχω πρόβλημα με τισ επαφές μου... κάποια στιγμή μου έρχονται αρκετές ειδοποιήσεις από το face book μεζεμενεσ, κάνει έναν περίεργο θόρυβο και από τότε δεν υπάρχει καμιά επαφή στο κιν μου... μπορώ να κάνω κάτι να τισ επαναφέρω ... είμαι και άσχετη απο αυτα και έχω πελαγώσει....το κιν μου δεν είναι σπασμένο....αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει!!!!!!!!

Καλημέρα! 

 

Για δοκίμασε να κάνεις ένα hard reset για αρχή (κρατάς πατημένα τα home/power button μέχρι να σβήσει το κινητό και να δεις το μήλο). Οι ειδοποιήσεις του φέισμπουκ κάποιες φορές σκαλώνουν και έρχονται μαζεμένες αλλά δεν το έχω ξανακούσει αυτό με τις επαφές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε για δες στις Ρυθμίσεις-facebook ειναι οι επαφές του facebook ON? αν ναι κλείσε τις.και μετά πήγαινε στις επαφές σου και δες να μην ειναι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...