Προς το περιεχόμενο

προβλημα με σβησιμο οθονης


Cernic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ο υπολογιστης μου ενω τον χρησημοποιουσα εσβησε η οθονη λες και μπηκε σε sleep mode.τον σβηνω τον ανοιγω μετα παλι τα ιδια σε μικροτερο χρονικο διαστημα...αυτην την στιγμη ενω ο υπολογιστης ειναι ανοιχτος η οθονη φαινετε ανοιχτη στο λαμπακι δεν φαινετε τιποτα...τι μπορει να επαθε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ο υπολογιστης μου ενω τον χρησημοποιουσα εσβησε η οθονη λες και μπηκε σε sleep mode.τον σβηνω τον ανοιγω μετα παλι τα ιδια σε μικροτερο χρονικο διαστημα...αυτην την στιγμη ενω ο υπολογιστης ειναι ανοιχτος η οθονη φαινετε ανοιχτη στο λαμπακι δεν φαινετε τιποτα...τι μπορει να επαθε;

για τι μιλάς τώρα..για λάπτοπ;η για desktop;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια desktop εχω.θα ελενξω τα καλοδια αλλα δεν νομιζω γιατι οταν το εκανε πρωτη φορα τα εβγαλα ολα και το καθαρισα...και το φοτακι της οθωνης τρεμοπαιζει καμια φορα οταν ειναι συνδεδεμενος ο υπολογιστης ενω οταν ειναι σβητος ειναι κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα παιδια ηταν η καρτα γραφικων που ζεστενοταν επειδη το ανεμιστιρακι μου ειχε φρακαρη απο την πολυ σκονη...τα ειχα καθαρισει ολα αλλα αμελισα να βαλω το τσιμπιδακι για τα φρυδια για να βγαλω την σκονη νομιζα με την ηλεκτρικη θα ηταν οκ...

 

σας ευχαριστω παντος παιδια!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...