Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα android και ελληνικη αγορα


theodoros8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Σε λίγο καιρό τελειωνω ενα προγράμμα για android συσκευές και θέλω λίγο την συμβουλή σας για το τι συσκευές κυκλοφορούν στην ελληνική αγορά. Ποιες έχουν το μεγαλύτερο μερίδιο; Τι εκδόσεις android "παίζονται" στην αγορά;αναλύσεις; Πιστεύω οτι άτομα που έχουν κυκλοφορήσει εφαρμογές στο play market μπορούν να με βοηθήσουν σε αυτή την μικρή έρευνα. Να σημειώσω οτι θα είναι διαθεσιμη μόνο στην Ελλάδα η Εφαρμογη και γι'αυτο με ενδιαφέρει η ελληνική αγορά.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ερωτώ εγώ. 

 

Γιατί θες να περιορίσεις την αγοραστική αγορά στην Ελλάδα μόνο, σε κάτι που μπορείς να πουλήσεις σχεδόν σε όλο το πλανήτη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι η εφαρμογη θα ειναι καθαρά και μόνο για την Ελλαδα.Και γι'αυτο ρωτησα για την Ελληνική αγορα μιας και δεν μπορω να βασιστω σε ξενα surveys σχετικά με τα τοπ κινητα. Ενα αρθρο του insomnia(που δεν μπορω να το βρω τωρα) ειχε το μεριδιο ανα κατασκευαστη,αλλα με ενδιαφερει το μεριδιο μοντελων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια εφαρμογή (αυτή της υπογραφής μου). Αλλά δε ξέρω αν για λόγους προσωπικού απορρήτου κλπ επιτρέπεται να βάλω δημόσια τα στοιχεία. Στείλε μου ένα mail να τα πούμε. devn-παπί-hotmail-τέλεια-gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεοδωρε καλημερα!

Ακομη δεν μπορω να καταλαβω το λογο που θες να περιορισεις την εφαρμογη σου μονο για Ελλαδα. Για παραδειγμα και εγω δυο εφαρμογες στο μαρκετ που ειναι καθαρα για οσους γνωριζουν ελληνικα αλλα δεν παυει να υπαρχουν Ελληνες και εκτος Ελλαδος που υπαρχει πιθανοτητα να την κατεβασουν. Η κινηση σου ειναι φαουλ κατα την αποψη μου. Εδω ειμαστε να το συζητησουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για το ενδιαφερον σχετικα με την διαθεση της εφαρμογης στην Ελλαδα. Για τους Ελληνες του εξωτερικου εχεις δικιο,δεν θα εχουν προσβαση στην εφαρμογη,τουλαχιστον για αρχη. Απλα ολο το θεμα του ποστ ηταν για τις αναλυσεις και τα μοντελα στην Ελλαδα. 

@yiankos οταν ερθει η ωρα για να βγει,θα το "τολμησω" να ειναι διαθεσιμο,εστω για την Ευρωπη.Γενικα κανω baby steps και οχι ολα full.

Ευχαριστω για τις αποψεις και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...